Wymiar 5D - co to jest?Przechodzenie do wymiaru 5D: Co to takiego, czy warto oraz skąd wiedzieć, że już tam jesteś.

 

Wymiar 5D to swego rodzaju określenie na pewien stan umysłu czy też poziom rozwinięcia, na którym znajduje się nasza dusza. Znajdowanie się w tym wymiarze nie oznacza ani nic złego, ani nic dobrego - jest to względne wobec każdego z nas. W tym wpisie odpowiem na pytania: 

 • Co to jest wymiar? 
 • Jak wygląda życie w 3D?
 • Jak wygląda życie w 5D? 
 • Po czym poznać, że przechodzimy do wymiaru 5D?  

oraz

 • Co zrobić by przejść do 5D? 

 

Co to jest wymiar?

Wymiar to najprościej rzecz ujmując rzeczywistość, w której żyjemy w danym momencie. Każda z rzeczywistości ma swoje własne pole energetyczne, które z kolei wypełnione jest pewną pulą informacji - danymi wzorcami zachowań, wartościami i pragnieniami. Mimo że wszyscy żyjemy w tych samych czasach, każdy z nas może znajdować się na innym poziomie rzeczywistości. Co więcej w ciągu jednego życia jesteśmy w stanie przejść przez oraz doświadczyć różnych wymiarów - to wszystko zależy od indywidualnych programów oraz na jakim poziomie jest nasza energia w danym momencie.

Ponadto, wymiar odnosi się nie tylko do jednostki, lecz także do całego społeczeństwa lub nawet planety. Obecnie nasza planeta znajduje się na poziomie 3D. 

 

Jak wygląda życie w 3D?

W wymiarze 3D koncentrujemy się na świecie fizycznym i tym, co widoczne. Postrzegamy siebie jako odrębną jednostkę, co powoduje, że skupiamy się głównie na sobie  i swoich potrzebach. Na dodatek mamy skłonności do oceniania innych w oparciu o ich wygląd, status materialny, styl życia czy też pochodzenie. Jeśli chodzi o szczęście, to odnajdujemy je w miłości partnerskiej, posiadaniu rzeczy albo doświadczaniu doczesnych przyjemności. Nasze myśli są dla nas wyrocznią a rzeczy, ludzie i sytuacje jawią nam się jako albo czarne, albo białe - nigdy nic pomiędzy. Wszystko musimy nazywać i kategoryzować - łącznie ze sobą. Najlepiej czujemy się, gdy jesteśmy w stanie nadać sobie jakiś tytuł, dzięki któremu wyznaczamy sobie daną rolę w życiu - na przykład rodzic, szef, student, mechanik czy artysta. 

 

Jak wygląda życie w 5D? 

5D to wymiar uduchowiony, w którym jesteśmy świadomi naszej przynależności do wszechświata. Postrzegamy rzeczy w szerszym kontekście; analizujemy jaki wpływ mają na świat jako całość. W tej rzeczywistości zanika potrzeba oceniania, natomiast pojawia się miłość uniwersalna - emanuje od nas akceptacja oraz całkowite zrozumienie. Nie potrzebujemy etykiet oraz osiągnięć, aby znać własną wartość. Mamy w sobie moc kreacji, która wychodzi z naszego wnętrza, dzięki czemu możemy też oddziaływać na to, co jest na zewnątrz. Nic nie jest ani dobre, ani złe. Rozumiemy, że wszystko na ziemii występuje jedynie w całym spektrum odcieni szarości - w zależności od perspektywy i kontekstu.

 

Po czym poznać, że przechodzimy do wymiaru 5D?

Poniżej opisuje 4 oznaki, które mogą wskazywać na to, że jesteśmy w fazie przejściowej, która prowadzi do 5D. 

 

1. Wzrasta nasze wyczulenie na aspołeczne zachowania

Nasza wrażliwość na zachowania, której wcześniej nam nie przeszkadzały, lub doskwierały nam jedynie na poziomie osobistym, stają się dla nas nie do zaakceptowania, gdyż ignorują, bądź wręcz naruszają dobro społeczne. Stajemy się bardziej wyczuleni na populizm i puste obietnice władz, gdyż dostrzegamy jaką krzywdę mogą one wyrządzić ogółowi ludzi. Zaczynamy czuć potrzebę by sprzeciwiać się dawnym wzorcom biorącym się na przykład z tego, jak zostaliśmy wychowani. Szukamy alternatywnych sposobów na życie, które z założenia będą dobre dla innych. Zwiększa się nasza odwaga by robić to co czujemy i żyć na własny sposób.

 

2. Odczuwamy potrzebę przeprowadzenia wewnętrznego detoksu

Chodzi tu o detoks w każdej postaci - zarówno fizyczny jak i duchowy. Zwykle rozpoczynamy od zmiany diety, na przykład ograniczenia przetworzonych produktów bądź przejścia na wegetarianizm. Oczyszczenie organizmu odbywa się jednak całościowo i działa na zasadzie efektu domina - gdy już oczyścimy ciało, nagle pragniemy zabrać się za naszą duszę. Dlatego też zwykle oddajemy się częstszej medytacji i innym praktykom duchowym, aby oczyścić się z informacji zalegających z przeszłości. Nasza dusza przestaje godzić się na informacje, które obecne są w naszym dotychczasowym polu energetycznym. Przeprowadza czystkę, aby zostawić w nas tylko te wiadomości, które niosą ze sobą jakąś wartość. Dzięki temu możemy skorygować przeszłe wzorce, które obecnie nie są dla nas korzystne. Zaczynamy dostrzegać nasze błędne przekonania oraz ich negatywny wpływ na obecne życie, oraz testujemy różne nowe reakcje, by odkryć, które z nich są dla nas najbardziej odpowiednie. 

 

3. Aktywujemy energię seksualną, która napędza naszą kreatywność

Energia seksualna, zwana też energią kundalini jest czymś innym niż może nam się wydawać. Nie chodzi tu jedynie o popęd seksualny, mający na celu prokreację, lecz o czystą energię kreacji. Dzięki niej jesteśmy w stanie tworzyć nowe rzeczy oraz wychodzić poza utarte wzorce. By korzystać z tej energii musimy jednak przestać traktować seksualność jako temat tabu. Blokada energetyczna na poziomie genitaliów powoduje, że ta energia - nie wchodząc wyżej w naszym ciele, nie może podnosić dalej naszych potencjałów. Obecny świat 3D charakteryzuje się przesadnym i nienaturalnym zatajeniem tematów seksualnych, gdyż większość religii utożsamia je z wstydem lub wręcz grzechem. Powoduje to, że nie akceptujemy dużej części siebie i naszych popędów, które są pierwotne i jak najbardziej naturalne.

 

4. Mamy wrażenie, że nie pasujemy do świata, w którym żyjemy

Może to dotyczyć zwłaszcza osób, które mieszkają w mniejszych miejscowościach lub na wsiach, gdzie ogólna tolerancja społeczna jest zdecydowanie niższa niż w dużych aglomeracjach. Takie osoby mogą się czuć bardzo samotne i mieć wrażenie, że są bezsilne. Przechodząc transformację do 5D nieustannie czują one konflikt wewnętrzny wynikający z tego, że wszyscy wokół nich żyją w pewien określony sposób - w wymiarze 3D - który kłóci się tym, co one czują. Jeśli taki stan przedłuża się, może on spowodować nawet depresję. W końcu całe środowisko jawi się jako przeciwko nam. Możemy patrzeć jednak na naszą świadomość na wyższym poziomie jako dar - dzięki niemu jesteśmy w stanie nauczać innych lub pokazać im nową drogę. Nie jest to jednak łatwe, gdyż musimy przeciwstawić się temu, w co wierzy większość. Musimy jednak pamiętać, że na końcu czeka na nas życie, które jest dużo pełniejsze i szczęśliwsze - dlatego warto włożyć trud w naszą transformację.

 

Co zrobić by przejść do 5D? 

Nie ma recepty na przeniesienie się do wyższej rzeczywistości. Obojętnie czy obecnie znajdujemy się na poziomie 2D czy też nawet 5D, jak szybko - i czy w ogóle - nastąpi nasz rozwój zależy od tego jakie mamy potencjały i blokady, oraz ile pracy włożymy w nasz rozwój duchowy. Duża ilość blokad hamuje nasz rozwój, gdyż wytwarza niekorzystne pole energetyczne, przez co ciężko jest nam wejść na wyższy poziom świadomości. 

Blokady te można wypracować medytacją, oddechem bądź różnymi ćwiczeniami duchowymi. Pierwszym krokiem jest jednak odkrycie, z jakimi blokadami się mierzymy, w czym może okazać się pomocna numerologia. Dzięki analizie numerologicznej poznasz lepiej siebie oraz zrozumiesz przyczynę wielu trudności, z którymi się mierzysz. Będzie to nieocenioną pomocą przy przechodzeniu do wyższego wymiaru.

Zamawiając Pakiet osobisty możesz zrozumieć:

 • Jaka jest Twoja osobowość?
 • Jakie masz wyzwania w życiu?
 • Czy Twoje potencjały są zbalansowane?
 • Czy Twoje podpisy są harmonijne?
 • Jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi?
 • Czemu sprzyjają etapy Twojego życia (jest 5)?
 • Jak wpływają na Ciebie Twoje osobiste lata numerologiczne?

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Co to jest hipnoza?