Poziom energii u każdej liczby numerologicznejKażdą z liczb w numerologii wyróżniają indywidualne aspekty ściśle powiązane z jej charakterystyką. Jednym z nich jest poziom energii- nasz główny motywator do działania. Jak o niego zadbać i od czego zależy?

 

Moc życiodajnej siły

Energia to życiodajne źródło siły utrzymujące balans we Wszechświecie. To dzięki niej funkcjonujemy w poukładanej rzeczywistości, pozwalając przebiegać naszym procesom życiowym.  Energia krąży w ciele człowieka niczym rwąca rzeka, która czasem napotyka niewielkie przeszkody. Ich korytem są kanały energetyczne, zwane meridianami, a miejscem szczególnej kumulacji-czakramy.

 

Energia w liczbach

Liczby w numerologii charakteryzują się odmiennym poziomem energii, co ma bezpośredni wpływ na ich motywację i sposób działania. Posiadając tę świadomość oraz odpowiednią wiedzę, możemy kierować tymi procesami, dzięki czemu nauczymy się, jak dbać o odpowiedni poziom naszej energii życiowej. Możemy przestać też porównywać się z innymi i zrozumieć, że jesteśmy unikalni i nasz poziom energii nie będzie tak jak innych.

Żeby uzyskać informacje o sobie przeczytaj tekst dla liczby numerologicznej, którą jesteś, dla dnia swojego urodzenia. Następnie połącz wspólnie te informacje. W ten sposób uzyskasz bardziej precyzyjne informacje o sobie. Choć pamiętaj, że nie jest to pełen obraz. Ważną rolę odgrywa też Twoja energia z imion, nazwisk oraz inne liczby z Twojej daty urodzenia, które działają na Ciebie w tym okresie.

 

1. Gotowi do działania

5 i 3 numerologiczne oraz osoby urodzone 3,5,12,14,21,23,30 charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem energii. Bardzo szybko zapalają się do pracy i są pełne entuzjazmu. Niestety,  równie szybko tracą cały zapał, w związku z czym mogą mieć problemy z utrzymaniem motywacji oraz działaniem długodystansowym. Osoby te przekładają także praktykę nad snuciem planów w teorii. 

Takie liczby numerologiczne potrzebują uziemienia oraz ostudzenia swoich emocji. W przeciwnym razie wypalą całą swoją energię na samym początku, w związku z czym zabraknie im motywacji na dalszym etapie pracy. Bardzo ważne jest także, aby otaczały się osobami, które udzielą im wsparcia i posłużą motywacją czy spokojem, gdy zajdzie taka potrzeba. 

 

2. Energetyczny constans

Całkowitym przeciwieństwem są numerologiczne 6 i 4 oraz osoby urodzone 4,6,13,15,22,24 dnia miesiąca. Wyróżnia je stały poziom energii życiowej, pozornie odbierany jako niski. Charakteryzują się większym spokojem oraz stabilizacją. Niby trudniej jest im zmotywować się do działania, jednak, gdy już to zrobią, zwykle doprowadzają sprawę do końca. Mimo że często pracują w swoim (pozornie) wolniejszym tempie, są długodystansowcami. Może okazać się, że przed innym spokojnie dostarczą to, co postanowiły.

Takim osobom dobrze jest wprowadzić więcej lekkości do swoich działań, poprzez lekką dietę, wychodzenie poza utarte schematy itp. Świetnie sprawdzi się także regularna aktywność fizyczna oraz unikanie „zastania”. 

 

3. Działanie mimo wszystko

Względnie wysoki poziom energii życiowej posiadają numerologiczne 1 i 8 oraz osoby urodzone 1,8,10,17,19,26, 28 dnia miesiąca. Charakteryzuje je niezłomna siła woli, która, mimo zmęczenia, mocno pcha je do przodu, nie dając chwili wytchnienia. Gdy sobie coś postanowią, są wytrwałe i zmotywowane. Siła ich umysłu, potrafi zmotywować do działania nawet zmęczone już ciało. 

Takie osoby często zapominają o tym, jak ważny jest odpoczynek i niezbędna regeneracja. Brak zachowania balansu w działaniu może prowadzić do wyczerpania swoich sił i nawet silnego przeziębienia czy gorączki. Kiedy ciało po prostu zaprotestuje i powie - dość, czas odpocząć.

Niezwykle pomocna będzie tu praca ze świadomym oddechem oraz umiejętność odpuszczania. Zachowanie równowagi między wymaganiami oraz ambicjami pomoże w trzymaniu się swoich granic. 

 

4. Blisko siebie

U numerologicznych 7 i 9 oraz osób urodzonych 7,9,16,18,25,27 dnia miesiąca poziom energii ściśle powiązany jest z ich wewnętrzną harmonią. Gdy czują spokój, mogą działać długo. Sam proces realizacji będzie dla nich przyjemnym rozwijaniem siebie czy poszerzaniem wiedzy. Swoją niezwykłą siłę czerpią poprzez obcowanie z naturą i dbanie o własne uziemienie. Niezwykle ważny jest dla nich czas tylko dla siebie oraz wewnętrzny balans. Motywacja u nich pochodzi z wnętrza. Jeśli czują jakiś temat, będą działać. Jeżeli nie jest to zgodne z ich wolą wewnętrzną, trudno będzie utrzymać im motywację i siły.

Takie osoby wyróżnia wysoka stabilna energia, zwłaszcza na poziomie umysłowym. 

 

5. Self care - zaopiekowanie siebie

Numerologiczne 2 (11) oraz osoby urodzone 2,11,20,29 dnia miesiąca dosyć szybko tracą swoją energię życiową, dlatego niezwykle ważne jest dla nich zadbanie o regularną regenerację. Mają dużo dobrych chęci by działać, zwłaszcza na rzecz innych. Potrafią robić piękne rzeczy z serca i odpowiedzialnie wypełniać powierzone im zadania. 

Jednak przekroczenie swoich granic oraz nadużycie energii dosyć szybko prowadzi do spadku odporności, a w konsekwencji przeziębień czy w dłuższym okresie problemów zdrowotnych. Osoby te potrafią dawać z siebie niezwykle dużo, często jednak zapominając o sobie. 

Dla zachowania odpowiedniego poziomu energii bardzo ważna jest umiejętność dbania o siebie i balans pomiędzy dawaniem oraz braniem. 

Dzięki świadomości i wiedzy numerologicznej możemy wspomóc naszą życiową energię, stosując odpowiednie techniki, dedykowane konkretnym liczbom. Pomoże to nam zachować tak ważny w dzisiejszym świecie balans oraz właściwą motywację. 

 

Jeżeli chcesz zrozumieć więcej o sobie zapraszam Cię po Pakiet osobisty, gdzie opiszę:
  • Jaka jest Twoja osobowość?
  • Jakie masz wyzwania w życiu?
  • Czy Twoje potencjały są zbalansowane?
  • Czy Twoje podpisy są harmonijne?
  • Jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi?
  • Czemu sprzyjają etapy Twojego życia (jest 5)?
  • Jak wpływają na Ciebie Twoje osobiste lata numerologiczne?

 

ZAMÓW PAKIET

 
Czytaj kolejny wpis:

Najlepsza wersja siebie - dostępna na już