Najlepsza wersja siebie - dostępna na jużOd zarania dziejów światem rządzą przeciwległe bieguny, a każdy aspekt życia ma dwie strony. Nawet w religiach na całym świecie dobro miesza się ze złem, czerń z bielą i jasność z ciemnością. To samo dotyczy nas. Mamy w sobie dwoistość natury i tylko od nas zależy, czy będziemy najlepszą wersją siebie.

Poznaj tajniki swojej liczby numerologicznej i dowiedz się, co możesz zrobić, aby siebie wesprzeć. 

 

Najlepsza Ja - czy to jest możliwe?

Ze wszystkich stron zalewają nas informacje o pracy nad sobą i szukaniu swojej najlepszej wersji. Mamy do dyspozycji ogromną ilość kursów, książek oraz publikacji. Informacji jest tak wiele, że nie mamy pojęcia, co wybrać i która droga będzie dla nas właściwa. Im więcej próbujemy zrobić, tym bardziej staje się to nieosiągalne. 

Stwierdzenie „najlepsza wersja siebie” to utarty slogan, który jest tak często używany, że przestajemy rozumieć jego znaczenie. Jedno wiemy na pewno - chcemy czuć się dobrze i pracować nad sobą. 

A co, jeżeli to swoje najwspanialsze „Ja” masz na wyciągnięcie ręki z nieograniczonym dostępem?

Wszystko zależy od tego, jak będziesz z niego korzystać. 

 

Numerologia i najlepsza Ja

Każda z nas jest mieszanką pewnych cech określanych w numerologii liczbą numerologiczną. Decyduje o tym nasza data urodzenia, która wskazuje nam numerologiczną drogę. Wiążą się z nią talenty, potencjał, zalety, które w każdej chwili możemy wykorzystać. 

Wszystkie liczby numerologiczne posiadają swoją jasną oraz ciemną stronę. Każda z nich zawsze jest częścią naszej osobowości i tylko od nas zależy, w jaki sposób wykorzystamy nasz potencjał.  W zależności od tego, jaką liczbą jesteśmy, wykazujemy pewne cechy, które mogą nam pomóc w naszym życiu codziennym.

 

Przykłady numerologiczne

Jasna i ciemna strona naszej osobowości od zawsze mnie fascynowała, dlatego pokażę Ci ją na konkretnych przykładach liczb.

 

 • Numerologiczna 6

Jej największą zaletą jest empatia i dzielenie się z innymi miłością oraz serdecznością. Szóstki są ogromnym wsparciem, potrafią wyczuć emocje drugiego człowieka i pomóc mu z dużym zaangażowaniem. Stanowi to dla nich prawdziwe spełnienie, dzięki czemu w naturalny sposób pokazują swoje uczucia na zewnątrz.

Jednak 6 to nie tylko same zalety. Liczba ta posiada swoją ciemną stronę mocy, która również ma wpływ na jej życie.

Numerologiczna szóstka jest leniwa, pyszna, łasa na komplementy i szukająca adoracji. Bywa zakompleksiona czy poszukująca aprobaty oraz atencji od innych.

 

 • Numerologiczna 3

Jej zalety to kreatywność i niezwykła otwartość. Doskonale radzi sobie w kontaktach międzyludzkich oraz komunikacji. Zaraża pozytywną energią i tak jak nikt, potrafi cieszyć się życiem.

Ciemną stroną numerologicznej trójki może być powierzchowność i słomiany zapał. Bywa lekkoduchem, który rzuca słowa na wiatr. Czy łapie się za wiele projektów nie kończąc ich.

 

 • Numerologiczna 7

Siódemka jest niezwykle elokwentna i cechuje ją analityczna intuicja. Potrafi wzbudzać ogromny podziw swoją inspirującą wiedzą. 

Niestety siódemka bywa depresyjna czy zamknięta w sobie. To typ samotnika który wchodząc na swoją ciemną stronę może uciekać od rzeczywistości w nałogi, seriale czy gry. 

 

 • Numerologiczna 1

To ambitny pionier, któremu niestraszne są żadne zadania. Doskonale sprawdza się w roli lidera odważnie prowadzącego swój zespół.

Jedynka bywa także despotyczna, uparta czy skupiona na sobie. Ciężko ją zadowolić, ponieważ może być krytyczna w stosunku do innych i siebie.

 

 • Numerologiczna 2

Dwójki są empatyczne i niezwykle lojalne. Wykazują się doskonale rozwiniętą intuicją oraz ogromną wrażliwością na otaczające piękno i ludzi. To mistrzynie mediacji potrafiące załagodzić każdy konflikt.

Ich ciemną stroną mocy jest nieśmiałość czy strachliwość. Bywają także przewrażliwione na swoim punkcie czy zakompleksione.

Brzmi znajomo, prawda? Każdy z nas ma w sobie światło oraz cień. Ważne jest, aby w odpowiedni sposób dbać o siebie, żeby nasza jasna strona gościła najczęściej. 

 

Jak zadbać o jasną stronę mocy?

To, co możemy zrobić, to zadbać o naszą energię oraz wysokie wibracje. Jednym ze sposobów jest praktyka jogi oraz codzienna medytacja. Wyciszą i ukoją umysł, torując drogę potrzebom naszego serca. Bardzo ważne jest także właściwe odżywianie i dostarczanie swojemu organizmowi odpowiedniej ilości snu.

Pozytywne myśli oraz rutyna dnia codziennego zadziałają na nas wspierająco, umacniając naszą osobowość.

Najlepszą wersję siebie mamy na wyciągnięcie ręki i możemy nią być na co dzień. Nie musimy robić niezliczonej liczby kursów, detoksów lub czytać ogromnej ilości rozwojowych książek. Najważniejsze są nasz codzienne wybory, to czy wspieramy nimi swoją energie czy wręcz przeciwnie.

Niemożliwym jest, aby nieustannie trwać po jasnej stronie mocy. Słabsze momenty mogą nam się zdarzać i ważne jest, abyśmy potrafiły to dostrzec i świadomie wrócić do swojego światła. 

Dzięki tym działaniom będziemy często bliżej naszej jasnej strony. 

Może Ci w tym pomóc także analiza numerologiczna, którą możesz zamówić tutaj. Dzięki niej dowiesz się, nad czym możesz jeszcze popracować na swojej drodze ku harmonijnemu, spójnemu życiu.

 

Zamawiając Pakiet osobisty możesz zrozumieć:

 • Jaka jest Twoja osobowość?
 • Jakie masz wyzwania w życiu?
 • Czy Twoje potencjały są zbalansowane?
 • Czy Twoje podpisy są harmonijne?
 • Jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi?
 • Czemu sprzyjają etapy Twojego życia (jest 5)?
 • Jak wpływają na Ciebie Twoje osobiste lata numerologiczne?

 

Zapraszam Cię również do przejrzenia pozostałych wpisów, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji jak pomóc sobie w codziennym życiu.

 
Czytaj kolejny wpis:

Nasz czas, czyli jak budzą się kobiety w Erze Wodnika.