Portal Mistrzowski 11.11.2021Jutro wyjątkowa data. Dzień, kiedy możemy korzystać podwójnie z mocy mistrzowskiej 11. Co to dla nas oznacza i jak wykorzystać tą energię?

 

Być może słyszałaś kiedyś ze godzina 11:11 to godzina aniołów. Czyli najlepszy czas na komunikację z nimi, wdzięczność czy składanie intencji. Pomyśl sobie teraz, że jutro cały dzień będziemy pod wpływem takiej energii.  11.11 to dzień w kalendarzu, kiedy budzi się nasza intuicja, kontakt z przewodnikami i naszymi aniołami. To wyjątkowy czas. Przeżyty świadomie daje nam fenomenalne możliwości.

Energia 11 jest związana z drugą czakrą, naszą kobiecą siłą, kreatywnością, pasją czy emocjami. Także ten dzień jest podwójnie znaczący dla kobiet to czas, kiedy możesz obudzić swoją siłę korzystając z przychylnej energetyki.

 

Co warto zrobić tego dnia?

Wyciszenie

Nawiązanie kontaktu ze sobą pozwoli Ci jeszcze lepiej skorzystać z energii tego dnia. Twoja intuicja jest naturalnie pobudzona, ale co z tego jeżeli będąc pod wpływem wielu bodźców, wewnętrznego chaosu, nie jesteś w stanie zauważyć jej wskazówek czy usłyszeć jej głosu.

Dlatego zachęcam Cię, aby zacząć dzień od połączenia się ze sobą. Jak to zrobić? Zacznij dzień od świadomego bycia ze sobą. Zanim sięgniesz po telefon zobacz jak się dzić czujesz, z czym dziś wstajesz? Być może miałaś jakiś sen – zapisz go, niewykluczone że jego znaczenie zrozumiesz w ciągu dnia. Kiedy budzi się nasza intuicja stara się do nas dotrzeć różnymi kanałami – także przez sen.

Jeżeli masz poranną praktykę, którą lubisz – zrób ją. Możesz spokojnie usiąść pomedytować, zaśpiewać mantrę czy zrobić jogę.

Moje polecenie:  Możesz wykonać medytację dla drugiej czakry – MEDYTACJA. Wspierające będzie też śpiewanie (działa silniej) lub świadome słuchanie mantry Ek Ong Kar Sat Gur Prasad– MANTRA. Ta mantra wspiera przepływ wielkiej wiedzy i błogości przez nas. Pozwala otworzyć się na doświadczanie.

Poranne wycieszenie pozwoli Ci być wrażliwszą na wskazówki i głos intuicji. Przed praktyką możesz złożyć też intencję na ten dzień, zadać pytanie, które Cię nurtuje i poprosić o wskazówki. Wskazówki nie muszą przyjść od razu. Zwykle przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewasz. Także najlepiej jest zapytać, odpuścić i nastawić się z otwartością na to, co przyjdzie.

 

Godzina 11:11

To najlepszy moment tego dnia, aby złożyć swoją intencję – marzenie, prośbę o wsparcie. Dziś energia sprzyja kontaktowi z naszymi przewodnikami i aniołami. Oni dziś Ciebie bacznie słuchają. O godzinie 11:11 w dniu 11.11 mamy kumulacje!

Zatrzymaj się wtedy na chwilę, zamknij oczy, weź głęboki oddech, zaobserwuj jak się czujesz. Skieruj uwagę na swoją energię serca. Pomyśl z wdzięcznością o tym co masz w życiu. Poczuj jak ciepło wdzięczności rozlewa się po Twoim ciele. Złóż swoją intencję. Uśmiechnij się do niej poczuj jakby już była z Tobą, jakbyś już znała odpowiedź, której szukasz. Zaobserwuj jak się czujesz.

Jutro o 11:00 zapraszam Cię na Live na Instagramie, gdzie razem będziemy składać swoje intencje właśnie o 11:11. Niech energia grupy skumuluje nasze moce!

Na co dzień właśnie o 11:11 możesz zrobić swoją praktykę wdzięczności. Zatrzymać się wtedy na chwilę i pomyśleć o trzech rzeczach, za które jesteś wdzięczna w swoim życiu.

 

Uważność

Dziś nawet jeżeli nie złożysz intencji czy pytania możesz otrzymać ważne znaki. Zachowaj uważność. Bądź uważna na swoje ciało, to co dzieje się na około Ciebie. Staraj się nie oceniać, a bardziej obserwować co przychodzi. To co dzieje się dzisiejszego dnia, okoliczności, które Ci się przydarzają mogą mieć znaczenie. Twoje emocje są dziś pobudzone – obserwuj co wywołuje u Ciebie emocje, zastanów się dlaczego tak się dzieje.

W ciągu dnia trudno jest być uważnym cały czas. Dlatego możesz zarezerwować sobie wieczorem 20 minut dla siebie w ciszy, kiedy prześledzisz co działo się dziś, po co stały się te rzeczy, czy niosą dla Ciebie jakieś wskazówki.

 

Sny

Sama uważam sny za wspaniałe źródło komunikacji z intuicją. Wiele razy zadając sobie pytanie przed snem i prosząc, abym rano pamiętała odpowiedź – dostawałam ją. Zdarzały się też takie razy, kiedy odpowiedź nie przychodziła. Dziś jednak mamy do tego wyjątkowo sprzyjającą energię.

Jak otrzymać odpowiedź na pytanie w śnie?

Przed zaśnięciem, leżąc w łóżku weź kilka głębokich oddechów – uspokój się wycisz. Jeżeli masz ochotę możesz zrobić 2-3 minuty pranajamy – np. oddech naprzemienny – ODDECH. Kiedy jesteś już spokojna zadaj swoje pytanie i poproś, abyś rano pamiętała odpowiedź. Idź spać.

Niezależnie czy zadasz pytanie, warto zarówno rano 11.11 zapisać swoje sny po przebudzeniu jak i te z 12.11 rano. Być może będą dla Ciebie znaczące.

 

Mapa marzeń

Jeżeli masz więcej czasu to dziś jest idealny moment, aby zamanifestować swoje marzenia. Kup dużą kartkę, podziel na 9 części jak poniżej. W każdej części przyklej, narysuj, zapisz rzeczy, które chcesz aby zadziały się w danym obszarze w najbliższym – roku, 5 lat – okres wybierz sama. Rób mapę marzeń ze świadomością, uważnością. Ja kiedy jeszcze nie miałam dzieci uwielbiałam to ćwiczenie, o dziwo gdy po jakim czasie zaglądałam do wcześniej zrobionej mapy – sporo z moich marzeń była już spełniona.

To działa, bo rzeczy, które napiszemy, narysujemy, przykleimy – damy im fizyczny wymiar – zamanifestujemy je – spełniają się.

BOGACTWO PIENIĄDZE SŁAWA MĄDROŚĆ REPUTACJA MIŁOŚĆ PARTNERSTWO ZWIĄZKI
RODZICE PRZEŁOŻENI AUTORYTETY JA DZIECI TWÓRCZOŚĆ HOBBY
WIEDZA NAUKA MEDYTACJA DROGA KARIERA PRACA PRZYJACIELE KLIENCI PODRÓŻE

 

Życzę Ci cudownego dnia w uważności!

 

Myślisz, że analizy numerologiczne zamówione tak wyjątkowego dnia mogą mieć większą moc? Sądzę, że Ty sama znasz najlepiej na to odpowiedź.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej o sobie zapraszam do zamówienia moich analiz. Polecam Pakiet osobisty, który zamawiacie najczęściej i wracacie do mnie zachwycone!

Zamawiając Pakiet osobisty możesz zrozumieć:

  • Jaka jest Twoja osobowość?
  • Jakie masz wyzwania w życiu?
  • Czy Twoje potencjały są zbalansowane?
  • Czy Twoje podpisy są harmonijne?
  • Jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi?
  • Czemu sprzyjają etapy Twojego życia (jest 5)?
  • Jak wpływają na Ciebie Twoje osobiste lata numerologiczne?

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Jak wzmacniać kanały energetyczne? - meridiany i joga