Numerologia partnerska 

Co to jest numerologia partnerska? Jakie informacje o naszym związku o nas można wyczytać dzięki numerologii? Czy dzięki wiedzy numerologicznej będzie nam łatwiej znaleźć drugą połówkę? A może zrozumiemy jak sprawić by poprawiła się nasza relacja. Przeczytaj w czym może Ci pomóc analiza numerologiczna pod kątem miłości i partnerstwa.

 

Skąd numerologia czerpie informacje o nas i naszej relacji?

Podstawą, od której zaczynamy analizę w numerologii jest data urodzenia. To tam można wyczytać informację o Twoim podejściu do relacji, czego od niej oczekujesz czy jakie są Twoje wyzwania. Analizuje się to głównie na podstawie Twojej liczby urodzenia (wibracji urodzeniowej) i dnia urodzenia.

Znaczenie jednak mają także Twoje imiona i nazwiska. Mają one wpływ na to jak traktujesz siebie wewnątrz i w konsekwencji na Twoje podejście do relacji, choć zwykle tego nie okazujesz na początku. Wpływają także na to jak jesteś postrzegana przez innych, jak widzą Cię ludzie przy pierwszym poznaniu. Jak wiadomo pierwsze wrażenie może zadecydować o tym co pomyśli o nas potencjalny wybranek.

Znaczenie ma także data rozpoczęcia relacji, a następnie data ślubu, która ku naszemu zdziwieniu może trochę namieszać w naszym związku. Jednak o tym więcej w dalszej części.

Są jeszcze inne miejsca, z których mogę sporo wyczytać na temat Twojego stosunku i oczekiwań w miłości.

Pakiet związki- przeczytaj więcej o analizie numerologicznej.

 

Co dowiem się o sobie w związkach dzięki numerologii?

Na podstawie Twojej daty urodzenia można wyczytać wiele informacji. Między innymi te dotyczące Ciebie w kontekście miłości i partnerstwa. Już liczba którą jesteś (wibracja urodzenia) mówi wiele o tym jak podchodzisz do relacji. Jakie znaczenie w Twoim życiu ma związek, jak go widzisz, czy co od niego oczekujesz. Jednak to dopiero wierzchołek góry lodowej. Prawdziwe skarby można wyczytać odpowiednio sumując i odejmując cyfry z Twojej daty urodzenia. Wyczytać można na przykład jaką rolę chcesz przyjąć w związku, jakich cech szukasz u partnera czy jakie jest Twoje wyzwanie związane z relacją.

 

Data ślubu i data rozpoczęcia relacji- czy to ma znaczenie?

Kiedy rozpoczynamy nowy związek data rozpoczęcia tej relacji wpływa na nią. Data rozpoczęcia może być to moment pierwszego pocałunku, pierwsza randka, może pierwszy seks. Coś co zbliżyło Was na tyle do siebie, że poczuliście jakieś głębsze połączenie ze sobą nawzajem- coś w tamtym dniu się między Wami zaczęło. Ta data ma bardzo duże znaczenie dla Waszej relacji. Wpływa ona na to jakie role partner i partnerka przyjmują w stosunku do siebie, ale także w stosunku do bliskich i rodziny. Dzień poznania determinuje także Wasz wspólny cel i wyzwanie dla Waszej relacji. Czyli to do czego razem dążycie, jak podchodzicie do życia. Na czym jako para powinniście się skupiać.

Co się dzieje, kiedy się rozstajemy i schodzimy na nowo? Wtedy data rozpoczęcia związku zmienia się. Może zauważyłaś to u siebie, że po rozstaniu zaczęliście jakoś inaczej do siebie podchodzić, co innego zaczęło być ważne dla Was. Zmiana może być na lepsze, ale też na gorsze.

Data ślubu- co się zmienia? Tak jak w przypadku rozstania i ponownego rozpoczęcia relacji z tym samym partnerem zachodzą zmiany między partnerami, tak samo dzieje się gdy bierzemy ślub. Nasza relacja z partnerem nabiera nowej dynamiki. Każdy z partnerów może wejść w inną rolę. Możecie mieć inne wyzwanie, inny cel. Oczywiście część osób bierze ślub w rocznicę poznania, co powoduje, że część liczb, które na Was wpływają może pozostać bez zmian. Zawsze jednak zmieni się rok, zatem zwykle zmienia się część dynamiki między partnerami. Zatem stwierdzenie, że wszystko zmienia się po ślubie, ma w sobie ziarnko prawdy.

 

Kiedy najlepiej wziąć ślub?

Są daty, które nie sprzyjają prawie nikomu, albo są sporym wyzwaniem dla związku. Są miesiące, które są jednoznacznie niekorzystne na ślub, zwłaszcza dla kobiety. Trudno jednak mówić o datach jednoznacznie korzystnych dla każdego związku. Data ślubu powinna uwzględniać cechy każdego z partnerów, to jaką rolę chce przyjąć w relacji oraz to jaka jest dynamika między partnerami.  Data powinna być ustawiona tak, aby nie narzucać ciężaru „utrzymywania” harmonii w relacji na jednego z partnerów. Ustawienie korzystnej daty może spowodować, że relacja między partnerami będzie korzystna przez wiele lat, pozwoli wzrastać i wspierać się w rozwoju.

Chcesz, abym ustawiła korzystną datę ślubu? Napisz do mnie.

 

Jak analiza numerologiczna pomoże mi poprawić moje relacje miłosne?

Miałaś kiedyś uczucie, że w związku nie jesteś sobą? Może wchodzisz w rolę, która Ci nie odpowiada? Nie wiesz jak wyrazić swoje uczucia. To wszystko widać, kiedy rozpisze się Twoją datę urodzenia i przeanalizuje energię Twoich imion i nazwisk. Poczucie, że nie jesteś w roli, która Ci odpowiada w związku, może wynikać  z tego że naturalnie chcesz być w roli liderki w relacji, a przez data rozpoczęcia związku narzuca Ci inną rolę- bardziej uległą. Twoje oczekiwania mogą także nie być spełniane bo na przykład partner ma niby wszystko, ale nie posiada w sobie tych kluczowych rzeczy, które dla Ciebie są istotne w relacji. Analiza numerologiczna może dać Ci wiele odpowiedzi na Twoje pytania. Co pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację i podejmować decyzje, które są dobre dla Ciebie. Takie, które pozwolą Ci żyć w zgodzie ze sobą. Przede wszystkim pozwoli Ci zrozumieć co się między Wami dzieje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sobie w relacji – zamów Pakiet Związki.

Zdjęcie źródło
Czytaj kolejny wpis:

Czym jest numerologia?