Nowy rok numerologiczny 2023Jak policzyć energię nowego roku 2023?

Aby policzyć jaka wibracja, będzie na nas działać przez najbliższe 12 miesięcy, sumujemy wszystkie cyfry z roku 2023: 2+0+2+3=7. To oznacza, że od października 2022- września 2023 będzie działać na nas energia siódemki.  Dokładnie w nowy rok numerologiczny wchodzimy 25 września 2022 - 14 września 2023.

Co nas czeka przez kolejne 12 miesięcy?

Energia roku 2023 (7) działa na cały świat. Zatem to o czym tu piszę możesz obserwować na poziomie krajów, zdarzeń, mediów, ale też grup społecznych, towarzyskich czy sąsiedzkich. W strategiach korporacji, przedszkoli czy innych przedsiębiorstw. Dostrzeżesz ją także w swoim życiu - w końcu świat zewnętrzny wpływa też na Ciebie. Co zatem może przynieść nam kolejny rok numerologiczny?

Siódemka to energia niosąca wyjątkowy potencjał do rozwoju siebie, nawiązania porozumienia ze swoją duszą czy intuicją. W pozytywie daje ogromne możliwości intelektualne, przyswajania szybciej nowej wiedzy. Daje łatwość w nawiązywaniu relacji ze swoją intuicja, wnętrzem. 

Zdjęcie

W negatywie może nieść pewne ryzyka. Tym wpisem chcę pokazać Ci jak możesz świadomie skorzystać z tej energii, lepiej rozumieć jej działanie, ale też jak wesprzeć się by unikać negatywów liczby 7.

 

Rozwój naukowy, technologiczny, wynalazki

Siódemka w numerologii to liczba najbardziej związana z nauką, uczeniem się, badaniami. daje cierpliwość w doprecyzowywaniu szczegółów, dociekaniu sedna badanej kwestii. Swoją energia otwiera umysł na szybsze uczenie się, zadania analiczne. Wzbudza także ciekawość na badanie nowego. 

Ten zestaw cech zapewne spowoduje, że nastąpi większy rozwój intelektualny, rozwój technologiczny. Być może będzie większe finansowanie na te obszary w krajach lub zdarzenia na świecie spowodują, że zajdzie potrzeba skierowania więcej energii właśnie w obszary naukowe. Więcej uwagi może być przywiązywane do prestiżu, niż sfery zarobkowej. Ważniejsza będzie jakość, eksperckość, kunszt czy unikalność. 

Możliwe, że więcej rozwinie się biznesów związanych z oferowaniem produktów robionych ręcznie, profesjonalnie, jakościowo. Chętniej pójdziemy po produkty czy usługi do małej marki, w której kupimy wyjątkowy, niepowtarzalny produkt niż do tych, które produkują masowo. Ważniejsze stanie się dopasowanie do potrzeb klienta i jego unikatowości.

 

Duchowość w mainstreamie - głównym nurcie kulturowym

Brzmi to obiecująco, prawda? Moim zdaniem będzie sporo pozytywów takiego trendu. Coraz więcej osób otworzy się na mantry, jogę jako świadomą praktykę, medytacje. Poczujemy potrzebę by więcej czasu poświęcić na bycie ze sobą jakościowo. Możemy chętniej sięgać po narzędzia otwierające nas na relacje ze swoją duszą.

Z drugiej strony mogą rozwijać się też przestrzenie emanujące “fałszywą”/powierzchowną duchowością. Dlaczego? Energia siódemki (2023) w pozytywie niesie możliwość ogromnego otwarcia na relacje z duszą, wzmacnia wrażliwość i intuicję. Jednak w negatywie może ciągnąć do “uciekania od rzeczywistości”, odrealnienia. Czyli można pod pretekstem duchowości tak bardzo zatopić się w różne stany, które nie prowadzą do rozwoju, tylko do samotności czy zagubienia.

Dlatego w tym czasie ważne będzie dbanie o aspekt uziemienia, ciała, balans w dolnych czakrach. Dbanie o to by nasz rozwój łączył się z rzeczywistością, a nie był odskocznią od niej. Czyli jestem obecna w realnym praktycznym życiu. Mój rozwój duchowy pozwala mi tą codzienność przeżywać w lepszej jakości, bardziej świadomie.

 

Skupienie na sobie, rozkwit wewnętrzny

Jeden z głównych aspektów siódemki (2023) wiąże się ze zwróceniem się do swojego wnętrza. Tak jak rok 2022 (6) upływał bardziej pod znakiem wartości rodzinnych, niesienia pomocy, dobra, bycia dla innych. Tak 2023 zdecydowanie większe skupienie na sobie - wewnętrznych odczuciach, także wejścia w rolę obserwatora, analiza swoich potrzeb, rozwijania siebie.

Z pozoru z zewnątrz wszystko może wyglądać zwyczajnie. Jednak we wnętrzu może toczyć się rozkwit, tworzenie się nowej wizji. Uczenie rozwijanie, doświadczanie wewnętrzne. Energia świata i poniekąd każdego z nas skupi się bardziej na wnętrzu. Mniej możemy widzieć współpracy, sojuszy. Więcej przemian wewnętrznych. Doskonalenia swoich mocnych stron, poznawania siebie. Możesz to odnieść zarówno do areny międzynarodowej (relacje międzynarodowe) jak i do swojego codziennego życia. Pod pozorną zwyczajnością, będą zachodzić przemiany wewnętrzne, nowe wizje, rozkwit duchowy.

Zastanów się jak możesz z tego skorzystać? Im większy będziesz miała spokój w sobie, tym bardziej skorzystasz z tego czasu. Większą przejdziesz przemianę.

 

Spotkanie ze sobą - radość czy ucieczka?

Przychodzi taki moment, że Ci którzy będą dalej stać w miejscu, opierać intuicji, wskazówkom z wszechświata - będą czuć coraz większe zagubienie. Niezrozumienie co się dzieje z nimi czy światem zewnętrznym. Wchodząc w negatywy siódemki (2023) możemy być bardziej podatni na nałogi czy stany depresyjne.

Jakie jest remedium? Odważyć się i otworzyć na to co niesie Twoje wnętrze. Zupełnie niespodziewanie wiele osób idąc taką droga może przeżyć przebudzenie, skok kwantowy, zrozumieć istotę rzeczy, które wcześniej były niejasne. To spotkanie ze sobą może okazać się najpiękniejszym co doświadczysz w życiu. Rozkwit duchowy, euforia duszy, która spotka się z umysłem i przybiją sobie piątkę.  Kady z nas zadecyduje za siebie.

Ci z nas, którzy przejdą tą barierę i otworzą z ufnością na swoje wnętrze może się okazać, że ten proces wewnętrzny może w istocie być cudowną zabawą. Wiązać się z lekkością, naturalnością, niewinnością czy błogością. Lecz samo przejście, ten moment chwilę przed zanim podejmiesz decyzję, że się odważysz - tam zwykle bywa intensywnie.

 

Rozwarstwienie energetyczne

Czytając to wszystko zapewne coraz bardziej widzisz, że jako świat, jako społeczeństwa, grupy towarzyskie - będziemy doświadczać coraz silniejszej polaryzacji. Będą Ci, którzy się odważą nawiązać relacje ze swoim wnętrzem i odetchną z ulgą. Będą rozwijać się dalej idąc w większą świadomość czy holistyczne rozumienie życia. 

Z drugiej strony będą Ci, którzy będą potrzebowali coraz więcej energii by opierać się spotkaniu ze sobą. By opierać się intuicji, kierowaniu się czuciem a nie tylko logiką i faktami. 

Może być to także widoczne jako nurt naukowy - ścisłe trzymanie się faktów i badań, a to co nie da się wyjaśnić nie istnieje. Drugi nurt duchowy/ intuicyjny - gdzie udowadnianie nie będzie potrzebne, bo źródłem wiedzy jestem ja sama dla siebie. To w sobie znajduję wszystkie potrzebne mi odpowiedzi.

Coraz więcej osób ze środowisk naukowych zacznie się budzić. Dostrzegać, że sama nauka to nie wszystko. Trendem może stać się łączenie nauki z duchowością i intuicją - to będzie piękne!

 

Mocno na to liczę, że świat się przebudzi jeszcze bardziej!

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w nowym roku numerologicznym, zamów Prognozę na 12 miesięcy.

Dowiedz się co Cię czeka przez kolejne 12 miesięcy. Jak najlepiej wykorzystać ten czas,

na co uważać, a co sobie odpuścić? Tworząc prognozę wykorzystuje informacje z Twojej

daty urodzenia oraz karmę Twojego pierwszego imienia i nazwiska.

ZAMÓW TUTAJ!
Czytaj kolejny wpis:

Poziom energii u każdej liczby numerologicznej