Nasz czas, czyli jak budzą się kobiety w Erze Wodnika.Czy masz wrażenie, że od jakiegoś czasu jesteś świadkiem nieustannych zmian? A może Ty także im ulegasz? Zaczynasz dostrzegać więcej, czuć mocniej i być bardziej? 

Dzieje się tak za sprawą nowej Ery Wodnika potęgującej siłę i energię kobiet. To nasz czas, w którym możemy się rozwijać, doświadczać, po prostu być.

 

Dowiedz się więcej, jak Era Wodnika wpływa na przebudzenie kobiet i sprawia, że odnajdują swoją wewnętrzną moc.  

 

Era Wodnika- czas pięknych zmian.

 

Świat to niekończąca się energia, przepływająca przez nas każdego dnia. Doświadczamy jej na wielu płaszczyznach, często nie zdając sobie z tego sprawy. Tak samo jest z erami astrologicznymi, w których żyjemy. Rządzą się one swoimi prawami, silnie wpływając na panujący porządek oraz ludzkość. Obecnie jesteśmy świadkami niezwykłego przełomu przejścia z Ery Ryb do Ery Wodnika.  Zmienia się energia świata, w którym obowiązujący patriarchat ustępuje kobiecej energii Yin- pomijanej i niedocenianej przez stulecia. 

Co to dla nas oznacza? Samo dobro! To wyjątkowy czas wewnętrznego piękna, siostrzeństwa, zmian świadomości i rozwoju duchowego.

 

Płeć ma znaczenie? Balans, równowaga i współpraca. 

 

Przez ostatnie stulecia ludzkość rozwijała się w Erze Ryb, w której liczyła się hierarchia, podział społeczny oraz silnie dominujący patriarchat. Kobiety były pomijane i nieustannie kontrolowane przez mężczyzn, którzy rządzili otaczającym nas światem. W 2012 roku rozpoczęła się długo wyczekiwana Era Wodniaka, która przyniosła ze sobą nowy porządek i falę nieustających zmian. Nastał nasz czas kobiecej mocy i wewnętrznej równowagi. Jesteśmy świadkami przenikania się energii płci, które, zamiast dominować nad sobą, współpracują, skupiając się na wzajemnych relacjach społecznych oraz Matce Ziemi. Zanika rywalizacja, a wszechobecny patriarchat powoli ustępuje miejsca kobiecej sile równoważącej energię świata. 

Nareszcie mamy równe prawa oraz silny głos, który zaczyna być słuchany! Nasza rola oraz kobieca energia stają się coraz ważniejsze i potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ludzkości. 

 

Kobiece przebudzenie- mądrość życiowa i intuicja.

 

Kobieca energia to niezwykła mądrość niosąca ze sobą wyjątkowy dar delikatności, akceptacji i nieskończonej miłości. Nasza łagodność w połączeniu z intuicją to nowy początek i wspaniała droga do samoświadomości. 

 

 • Kobiety się budzą i odkrywają swoją ogromną siłę. 

Nie boimy się wyrażać myśli i przekonań. Nareszcie jesteśmy słuchane, a nasze zdanie ma wpływ na losy ludzkości. To jest nasz czas i nasze miejsce na własny rozwój. Nareszcie nie musimy niczego udawać, możemy po prostu być sobą i czerpać z tego radość. 

 

 • Kobiety są dumne ze swojej kobiecości.

Odkrywamy siebie na nowo, stawiamy na własny rozwój i realizację. Nic nie musimy, a wiele możemy. Odkrywamy własną intuicję i kierujemy się nią w podejmowaniu decyzji. Współpracujemy i wspieramy siebie nawzajem. Przewodzi nam siostrzeństwo i miłość do otaczającego świata.

 

 • Kobiety rozwijają swoją duchowość.

Jesteśmy i to nam wystarcza. Dbamy o siebie mentalnie i szukamy w życiu balansu. Nasza sfera duchowości ma dla nas ogromne znaczenie. Szukamy, zadajemy pytania, a odpowiedzi odnajdujemy w sobie. Uczymy się siebie kochać i dawać wsparcie. 

 

 • Kobiety mają moc i nie boją się jej używać. 

Nasza wewnętrzna siła nareszcie nie boi się ujawniać. Uczymy się stawiać granice i przestrzegamy własnych zasad. Nie musimy się zmieniać ani brać na barki całego świata. Umiemy prosić o pomoc i potrafimy ofiarować ją innym. Nie musimy dłużej walczyć z życiem, tylko spokojnie płynąć na jego fali.  

 

To co możesz teraz najlepszego dla siebie zrobić to rozwija swoją intuicję i wewnętrzną świadomość. Jak nigdy wcześniej my Kobiety mamy teraz mnóstwo możliwości by działać w zgodzie ze sobą. Dostęp do informacji jak dbać o siebie jest bardzo szeroki, wyzwaniem staje się jednak znalezienie czegoś co będzie z Tobą rezonować. 

 

Drogi do znalezienia metod dobrych dla siebie są różne. Możesz szukać poprzez próby i błędy. Możesz testować. Ja lubię metody, które są skrojone dla mnie i skierowane do moich potrzeb. Dlatego uważam, że warto zacząć od poznania i zrozumienia siebie. Następnie sięgnąć po sposoby, które będą Cię wspierać w Twoich wyzwaniach.

 

Skąd się bierze kobieca moc?

 

Nasza siła pochodzi z nas samych. Nie musimy już jej szukać na zewnątrz, po prostu mamy ją w sobie. Kobieca moc pochodzi ze spokoju i nieograniczonej miłości, którą każda z nas może odnaleźć w swoim sercu.

Może Ci w tym pomóc także analiza numerologiczna, którą możesz zamówić tutaj. Dzięki niej dowiesz się, nad czym możesz jeszcze popracować na swojej drodze ku harmonijnemu, spójnemu życiu.

 

Zamawiając Pakiet osobisty możesz zrozumieć:

 • Jaka jest Twoja osobowość?
 • Jakie masz wyzwania w życiu?
 • Czy Twoje potencjały są zbalansowane?
 • Czy Twoje podpisy są harmonijne?
 • Jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi?
 • Czemu sprzyjają etapy Twojego życia (jest 5)?
 • Jak wpływają na Ciebie Twoje osobiste lata numerologiczne?Czytaj kolejny wpis:

Jak poprawić swoje samopoczucie i znaleźć spokój w pędzącym świecie?