Liczby mistrzowskie- 6 mitówLiczby mistrzowskie 11, 22, 33 i 44 to bardzo popularny temat w numerologii. Nazwa „mistrzowskie” często sugeruje, że bycie liczbą 11, 22, 33 lub 44 daje w jakiś sposób wyższość nad innymi liczbami.

Może liczby mistrzowskie w dacie urodzenia dają dodatkowe umiejętności albo doświadczenie. Czy Ci bez liczb mistrzowskich mogą czuć się poszkodowani? Przeczytaj i sprawdź.

 

Liczby mistrzowskie- jak policzyć?

Aby sprawdzić czy jesteś liczbą mistrzowską możesz skorzystać z kalkulatora numerologicznego, ale możesz też policzyć samodzielnie. Dodaj wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia. Otrzymasz wtedy dwucyfrowy wynik. Jeżeli Twój wynik to 11, 29, 38 to jesteś liczbą mistrzowską 11( mistrzowską 2). Jeżeli Twój wynik to 22, to jesteś liczbą mistrzowską 22 (mistrzowską 4). Jeżeli Twój wynik to 33, to jesteś liczbą mistrzowską 33 (mistrzowska 6). Jeżeli Twój wynik to 44, to jesteś liczbą mistrzowską 44 (mistrzowską 8).

 

MIT 1- Liczby mistrzowskie to stare dusze

Większość z ludzi żyjących na ziemi miała już kilkadziesiąt jak nie kilkaset wcieleń.  Co więcej część z nas jest w kilku wcieleniach jednocześnie (jak pisze M. Newton w książce „Wędrówka dusz”). Oczywiście też spotkałam się ze stwierdzeniem, że niektóre z duszą są bardziej doświadczone. Choć myślę, że trafniejsze jest określenie, że jedne dusze są na wyższym a inne na niższym poziomie duchowego rozwoju. Ilość wcieleń często nie ma takiego znaczenia jak tempo w jakim dusza wzrasta. Co oznaczają liczby mistrzowskie? Według mojej wiedzy mistrzowskie liczby nie są powiązane z doświadczeniem duszy, a bardziej z potencjałem jaki otrzymują. W numerologii za bardziej dojrzałe dusze uważa się numerologiczne 9.

 

MIT 2- Liczby mistrzowskie są lepsze od innych liczb

Każda z liczb w numerologii niesie ze sobą jakiś potencjał, ale także wyzwania. Może wibrować pozytywnie albo negatywnie. Co więcej, każda liczba urodzenia (Twoja wibracja numerologiczna) pochodzi z jakiejś liczby dwucyfrowej- podliczby. Czyli kiedy zsumujesz wszystkie Twoje liczby z daty urodzenia to otrzymasz np. liczbę 19, 11, 23, 32, 41, 26 itd. Część z tych liczb to numerologiczne liczby mistrzowskie, część to numerologiczne liczby karmiczne a pozostałe będą po prostu liczbami, które niosą ze sobą określony potencjał. Oznacza to, że nie tylko liczby mistrzowskie mają dodatkowy potencjał. Nie są lepsze od reszty liczb, mają po prostu inny potencjał.

 

MIT 3- Liczby mistrzowskie to mistrzowie

W czym tkwi wyjątkowość liczb mistrzowskich, skoro wszystkie liczby składają się z dwucyfrowej podliczby? Tak każdy z nas ma dodatkowy potencjał w swojej podliczbie. Np. jako 6 numerologiczna mam cechy szóstki oraz cechy liczb 4 i 2 ponieważ jestem z podliczby 42. Cechy z podliczby są jednak dużo słabsze i interpretuje się je w połączeniu z liczbą do której się sumują. Czyli liczbę 42 interpretujemy razem z 6.

U liczb mistrzowskich mamy do czynienia z podliczbą składającą się z dwóch takich samych liczb z mistrzowskiej 11, 22, 33 i 44. Oznacza to że 2 z 11 może korzystać z podwójną siłą z 1 w podliczbie. Czyli w jej osobowości mogą znaleźć się cechy 1. Jednak razem z potencjałem z liczby mistrzowskiej idzie także dodatkowe wyzwanie.

 

MIT 4- Liczba mistrzowska niesie same korzyści

Liczba mistrzowska daje dodatkowy podwójny potencjał. Daje też dodatkowe podwójne wyzwanie.  Zwykle osoba będąca liczbą 11, 22, 33 czy 44 nie umie na początku korzystać ze swojego dodatkowego potencjału i po prostu wibruje tylko jako 2, 4, 6 czy 8. To przychodzi z czasem. Mistrzostwo jakie mogą osiągnąć liczby 11, 22, 33 i 44 to umiejętność korzystania z potencjału zarówno 2 jak i 11, 4 jak i 22, 6 jak i 33, 8 jak i 44. To nie zawsze jest łatwe. Tak jak w przypadku 2 z 11 oraz 4 z 22 cechy liczb są często przeciwne- 1 z 11 jest bardzo różne od 2, a 2 z 22 jest bardzo różne od 4. Mistrzostwo liczb mistrzowskich można osiągnąć jeżeli potrafimy sprawnie balansować i łączyć ze sobą potencjał z naszej liczby urodzenia oraz z podliczby mistrzowskiej oraz potrafimy też sprostać wymaganiom z obu liczb.

MIT 5- Jestem liczbą mistrzowską- dotyczy mnie opis tylko liczby mistrzowskiej

Jeżeli jesteś liczbą mistrzowską dotyczy Cię opis liczby, którą jesteś (1-9) oraz opis liczby mistrzowskiej. Kiedy w moich postach na instagramie podaje opisy dla liczb 1-9, często dostaje od Was pytania- a co z liczbami mistrzowskimi. Tak jakby bycie liczbą mistrzowską powodowało, że już nie jesteście 2,4,6 ani 8. A jesteście ;) Tak jak opisane w powyższych punktach każda liczba mistrzowska łączy w sobie cechy liczby 2, 4, 6 lub 8 ze swoją mistrzowską podliczbą.

 

MIT 6- Liczb mistrzowskich jest mało

To zależy od tego, o której liczbie mistrzowskiej mówimy.  Mało jest faktycznie 8 z 44, rzadko można spotkać takie osoby. Są to zwykle ludzie, którzy w zeszłych wcieleniach piastowali ważne stanowisko w społeczeństwie. Silne osobowości. Mistrzowskie 33 i 22 pojawiają się myślę tak samo często jak inne podliczby liczb urodzenia 6 i 4. Dużo jest natomiast 2 z 11. Liczba urodzenia 2 ma tylko dwie podliczby 11 (29,38 to także 11) oraz 20. Większość numerologicznych 2 to 2 z 11, wręcz rzadko można spotkać inną dwójkę niż z 11.

 

 

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Przemiana - odkrywanie siebie. Czy to samotna podróż?