Liczby karmiczne- jak wpływają na nasze życie?W numerologii istnieje zjawisko liczb karmicznych, które mają ogromny wpływ na nasze życie.
Są one często opatrznie interpretowane i uważane za niebezpieczne. 

Skąd się biorą i jaki mogą mieć wpływ na nasze życie?

Do liczb karmicznych zaliczamy: 13, 14, 15, 16, 19, 26. Wywołują one często skrajne emocje, ponieważ uważane są za zły omen. Jako cyfry ilustrują dodatkowe wyzwanie, którą niesiemy z poprzednich wcieleń. 

 

Skąd wiemy, że w naszym portrecie numerologicznym są liczby karmiczne?

Mogą one wystąpić jako suma daty urodzenia lub jako dzień naszego przyjścia na świat. Mogą pojawiać się także na którymś z etapów obliczeń - np. w diamencie życia, piramidzie karmicznej. Niektórzy numerologowie wyliczają także liczby karmiczne w imionach i nazwiskach. U niektórych z nas pojawiają się także w wyzwaniu karmicznym na życie.


Liczby karmiczne-jak je zrozumieć?

Istnieje przekonanie, że liczby karmiczne wnoszą trud i udrękę do życia osób, które posiadają je w swoich portretach numerologicznych. Tymczasem ich nacechowanie nie musi mieć negatywnego wydźwięku. Warto spojrzeć na nie jak na drogowskaz prowadzący nas do samorozwoju. Realizacja karmy jest niezwykle ważna, ponieważ przynosi nam satysfakcję oraz ukojenie. Dzięki temu wzrastamy i lepiej rozumiemy obszary, które nasza dusza wybrała do rozwoju na to życie. 

Liczby karmiczna są życiową lekcją pomagającą nam zrozumieć siebie poprzez rozwój czasami konsekwentne działania w określonym obszarze. Pokazuje nam nierównowagi energetyczne (długi) naszego poprzedniego życia i być może krzywdy wyrządzone innym. Dzięki jej realizacji możemy dokonać zadośćuczynienia, wchodząc w rolę, w której możemy tę karmę zniwelować. Odkryjemy, czego mamy się w życiu nauczyć i który jego obszar wymaga więcej uwagi. 


Czy karmę można spalić?

Niejednokrotnie na swojej drodze zawodowej spotkałam się z przekonaniem, że karma jest zła i należy ją spalić, czyli całkowicie usunąć. Podobno istnieją także osoby wyspecjalizowane w tej dziedzinie. Nie do końca zgadzam się z tą teorią, ponieważ uważam, że karma nie istnieje po to, aby pozbywać się jej z naszego życia. Wręcz przeciwnie! Jest naszym kompasem wskazującym nam obszar, w którym powinniśmy się doskonalić. 

Liczby karmiczne występujące w naszym życiu niosą ze sobą ważny przekaz, którym warto się kierować.

Dużo szerzej opisuję liczby karmiczne i wiele więcej w PAKIECIE OSOBISTYM, w którym znajdują się także wskazówki,
w jaki sposób doskonalić się w obszarze danej karmy, a także opis Twojej:

  • osobowości
  • wyzwania
  • relacje z bliskimi
  • potencjały
  • kluczowe etapy życia
  • lata numerologiczne (kalendarzowe i urodzinowe)
  • podpisy

PAKIET OSOBISTY - ZOBACZ TUTAJ

Znaczenie liczb karmicznych 

Liczby karmiczne odgrywają istotną rolę na drodze naszego życia. 

Zaliczamy do nich: 13, 14, 15, 16, 19 i 16. Warto wnikliwie się im przyjrzeć, aby odkryć ich znaczenie. 

 

13- karma pracy

Liczba karmiczna 13 może występować w naszej dacie urodzenia lub w wyzwaniu karmicznym na życie. Symbolizuje etos pracy oraz idącą za nim wartość. Według znaczenia w jednym z poprzednich wcieleń czerpaliśmy korzyści kosztem pracy innych.
W obecnym życiu naszym zadaniem jest sumienne odpracowanie nierównowagi energetycznej. Warto również pamiętać, że budowanie swoich sukcesów to proces i pokonywanie kolejnych szczebli. Ważne jest także gospodarne zarządzanie finansami. 


14- karma wolności

Ta liczba może pojawiać się w dacie naszych urodzin czy w wyzwaniu karmicznym na życie.
Jej znaczenie to szeroko pojęta wolność. Według karmy w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności innych oraz czerpaliśmy z tego tytułu korzyści lub doświadczyliśmy silnego ograniczania naszej wolności. W tym wcieleniu celem jest znalezienie balansu w tej dziedzinie oraz osiągnięcie równowagi w korzystaniu ze swojej wolności. Z jednej strony ważne jest zachowanie umiaru, natomiast z drugiej, dbanie o swoją życiową przestrzeń.  


15- karma seksu

Nie zawsze jest postrzegana jako liczba karmiczna, a co za tym idzie, jej karma nie zawsze się manifestuje. Liczba 15 najczęściej występuje w naszej dacie urodzenia lub w wyzwaniu karmicznym na życie. Według znaczenia w jednym z poprzednich wcieleń korzystaliśmy ze swojej seksualności w sposób instrumentalny, a ciało traktowaliśmy jako narzędzie do osiągnięcia swoich celów. W obecnym życiu nasze zadanie polega na budowaniu relacji gdzie seksualność będzie wypływała z miłości. Możemy odczuwać pokusę wchodzenia w relacje oparte tylko na fizyczności, jednak ten kierunek nie przyniesie nam satysfakcji.


16- karma związku

Karmiczna 16 manifestuje się w naszej dacie urodzenia lub wyzwaniu karmicznym na życie. Oznacza, że w jednym z poprzednich wcieleń zostaliśmy zmuszeni do zawarcia związku bez miłości. W obecnym życiu możemy odczuwać przytłoczenie i ograniczenie w związku, w którym jesteśmy mimo, że jest on oparty na głębokim uczuciu. Mimo dyskomfortu w relacji, z jakichś powodów, nie będziemy chcieli z niej zrezygnować.
Ważne jest to, aby będąc w związku, balansować potrzeby partnera/ dzieci, nie zapominając o swoich. 


19- karma władzy

Ta liczba karmiczna może występować zarówno w wyzwaniu karmicznym na życie, jako dzień naszych urodzin oraz suma liczb naszej daty urodzenia. Według symboliki w jednym z poprzednich żyć nadużywaliśmy naszej władzy względem innych, czerpiąc korzyści ich kosztem. W obecnym wcieleniu uczymy się szanować potrzeby innych i w zbalansowany sposób używać swojej władzy. 


26- karma ciała lub karma rodziny

Liczba karmiczna 26 pojawia się najczęściej jako suma liczb naszej daty urodzenia. Może także oznaczać dzień naszego przyjścia na świat oraz występować w wyzwaniu karmicznym na życie. 

Według karmy ciała w jednym z zeszłych wcieleń nadużywaliśmy wytrzymałości organizmu (np. jako żołnierz, sportowiec),
nie zważając na jego potrzeby. W obecnym życiu nasze ciało wykaże się większą wrażliwością i zamanifestuje przeżywane emocje poprzez  przeziębienia, choroby czy złe samopoczucie. Naszym zadaniem będzie odpowiednie dbanie o siebie i potrzeby swojego ciała. 

Według karmy rodziny w jednym z poprzednich żyć poświęciliśmy dobro swoich bliskich w imię pracy. W obecnym wcieleniu naszym zadaniem jest równowaga między tymi dwoma obszarami. 

Przy liczbie 26 obie karmy mogą występować jednocześnie lub pojawić się osobno. 

 

 

 

 

 
Czytaj kolejny wpis:

Postanowienia noworoczne- jak zrobić je w zgodzie ze swoją energią ?