Nazwa firmy korzystna numerologicznie - jak wybrać?Wielu ludzi marzy o założeniu firmy i pracowaniu na własny rachunek. Mimo, iż wiąże się to z dużą odpowiedzialnością, daje jednocześnie poczucie wolności i samowystarczalności. 

Zanim jednak udamy się do urzędu, aby otworzyć działalność, mamy przed sobą szereg zadań oraz wiele pytań, na które próbujemy znaleźć odpowiedzi. I tu właśnie przychodzi z pomocą numerologia, która może ułatwić nam podjęcie istotnych decyzji. 

 

Własna działalność a numerologia

Zakładając wymarzoną firmę, stajemy przed wieloma wyzwaniami. Zanim zaczniemy cokolwiek planować, musimy wiedzieć, co właściwie chcemy robić. 

Kluczowa jest przede wszystkim branża, w której widzimy potencjał naszego rozwoju na rynku.
Od tego wszystko się zaczyna. Kiedy już zadecydujemy, czym chcemy się zajmować, pojawiają się kolejne wątpliwości i poważne decyzje, które mogą zaważyć na przyszłości naszej działalności. Niezwykle pomocna może okazać się numerologia. Dlaczego? Ponieważ to dzięki numerologicznym wyliczeniom obierzemy właściwy kierunek naszych działań. Od czego powinniśmy zacząć?

 

Nazwa

Jest to jeden z najważniejszych aspektów, dlatego wymyślenie jej zajmuje zazwyczaj sporo czasu. Warto pamiętać, że termin określający działalność to nie tylko szyld. Wiąże się z nim całe spektrum działań i decyzji biznesowych oraz marketingowych. Nazwa to również ciekawe logo, dostępna domena, chwytliwe hasła reklamowe oraz przede wszystkim zapamiętywalność. 

Istnieją ogólne zasady dotyczące nazewnictwa firm. Wiele z nich skupia się przede wszystkim na tym, aby nawiązywać do branży, w której działamy. Jednak nie zawsze się to sprawdza, ponieważ istnieje na rynku szereg firm, których nazwa nie ma nic wspólnego z prowadzoną działalnością, a mimo to przedsiębiorstwa te odnoszą spektakularne sukcesy. Popularne działania to także podpatrywanie konkurencji, co nie do końca jest właściwe, gdyż bardzo często klienci zwracają uwagę na oryginalność oraz innowacyjność firmy. 

Jak zatem wybrać właściwą nazwę dla naszej działalności? Doskonale sprawdzą się tu narzędzia numerologiczne ułatwiające to zadanie. Niezwykle istotne jest, aby nazwa firmy była:

 • Korzystna numerologicznie

Dzięki numerologii wyliczymy energię nazwy naszej firmy, czyli do jakiej sumuje się liczby. Jest to niezwykle ważne, gdyż wibracja cyfry tworzy określony wizerunek, który wpływa na to, w jaki sposób klienci energetycznie postrzegają daną markę. Wpływa to również na komunikację naszej firmy i wszelkie działania marketingowe. 

 • Spójna z branżą, w której działamy

Po określeniu liczby oraz wibracji naszej nazwy musimy sprawdzić czy harmonizuje ona z obszarem rynku, w którym funkcjonujemy. Jest to ściśle związane z wizerunkiem oraz komunikacją, jaką za sobą niesie. Dobrym przykładem może być salon fryzjerski, który kojarzy się z otwartością, lekkością oraz pięknem. Wybierając niekorzystną energetycznie nazwę, która numerologicznie jest bezkompromisowa, zamknięta, biznesowa- doprowadzimy do zgrzytu. Klienci będą czuć się zdezorientowani oraz zniechęceni i z dużym prawdopodobieństwem nie wybiorą naszych usług. 

 • Dopasowana do daty urodzenia

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest spójność energetyczna nazwy firmy z naszą datą urodzenia. Dlaczego jest to tak ważne? Harmonijność ta wpłynie na jakość oraz efektywność pracy. Istotne jest, aby dopasowanie energetyczne z daną firmą było spójne z tym, czym chcemy się w niej zajmować. 

Warto pamiętać, że nasza firma może różnie oddziaływać energetycznie poprzez odmienną nazwę używaną w poszczególnych obszarach jej działalności. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim, nazewnictwo przedsiębiorstw funkcjonuje w rozmaitych sektorach. Zazwyczaj formalna nazwa widniejąca w oficjalnych dokumentach w CEIDG/ KRS różni się od tej używanej podczas działań marketingowych oraz na profilach społecznościowych. W rezultacie działalność może funkcjonować pod kilkoma różnymi nazwami. Nawet jeżeli nieznacznie różnią się one między sobą- ich cyfry mogą mieć odmienne wibracje. Niezwykle istotne jest, aby wszystkie były korzystne energetycznie zarówno dla nas, jak i dla obszarów, w których będą używane. 

Szukasz idealnej nazwy korzystnej numerologicznie dla Twojej firmy, ale także spójnej z Twoją datą urodzenia?

Mogę Ci pomóc. Mam dla Ciebie dwie opcje w zależności od Twoich potrzeb:

 1. Analiza nazwy firmy
  1. jeżeli masz już nazwę lub nazwy, które chcesz sprawdzić,
  2. jeżeli potrzebujesz datę na rozpoczęcie działalności, spójną energetycznie z nazwą Twojej firmy.
 2. Poradnik “Jak ułożyć korzystną nazwę firmy?” -
  1. jeżeli szukasz nazwy dla siebie i chcesz sprawdzić, jakie wibracje nazw są dla Twojej daty urodzenia korzystne energetycznie,
  2. chcesz samodzielnie ustalić korzystną datę na rozpoczęcie działalności.

 

Nie tylko nazwa ma znaczenie

Niezwykle ważnym aspektem jest również właściwa data rozpoczęcia działalności. Podobnie jak w przypadku nazwy, nasze działania odbywają się na różnych płaszczyznach (formalna data rejestracji firmy, założenie profili w mediach społecznościowych lub zarejestrowanie witryny internetowej). W tym przypadku największe znaczenie ma data oficjalnej rejestracji firmy w urzędzie. Należy pamiętać, że ustala się ją indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak np. nasza liczba numerologiczna czy nazwa firmy.  

Wybranie właściwej nazwy dla naszej działalności może być nie lada wyzwaniem. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, przygotuję dla Ciebie indywidualną analizę nazwy firmy, która ułatwi Ci wybranie tej najkorzystniejszej.
Czytaj kolejny wpis:

Jak połączyć się ze swoim Boskim Potencjałem?