Jak połączyć się ze swoim Boskim Potencjałem?DLACZEGO NIE PAMIĘTAMY ŻYCIA DUCHOWEGO CZY PRZESZŁYCH WCIELEŃ?

 

Jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Stwórcy, ale wszystko co jest w naszych zasobach ulega zapomnieniu w dniu narodzin - rodzimy się z amnezją. Implant amnezyjny to narzędzie do rozwoju duchowego. Daje nam wolny wybór, by odnaleźć w procesie poznawania siebie/ doświadczeń życiowych, swoje potencjały.

Zapomnienie na jakie się decydujemy z pozycji Duszy, daje nam możliwość odszukania odpowiedzi na pytanie kim jesteśmy i co tu robimy, w swój jedyny, indywidualny i właściwy sposób.
Chęć czy podejmowanie działań do odnalezienia przeznaczenia to zawsze tylko i wyłącznie Twoja subiektywna decyzja, za którą tylko Ty ponosisz odpowiedzialność. Możesz podejmować działania lub ich zaniechać. Tak właśnie tworzymy karmę. 

Odkrywamy na nowo wiedzę o sobie - właśnie poprzez doświadczanie i poznawanie.
Wszystko, czego doświadczyliśmy od początku istnienia naszej Duszy na poziomie fizycznym, umysłowym czy emocjonalnym,  jest zapisane i wszyscy mamy do tej wiedzy o sobie dostęp.

Możemy do niej dotrzeć realizując po kolei kroki:
 1. spowalniając rytm oddechu-> 
 2. spowalniamy częstotliwość fal mózgowych-> 
 3. wyłączamy logiczne rozumowanie->
 4. wchodzimy w stan alfa->
 5. wtedy łączymy się z polem jednolitym wiedzy o sobie.


Aby zrozumieć i uruchomić drzemiący w Nas potencjał, trzeba wyjść poza schematy linearnego myślenia, trzeba uruchomić postrzeganie pozazmysłowe. Pierwszym krokiem na tej drodze do siebie jest zrozumienie w jakiej rzeczywistości żyjemy. Kiedy stan Twojego wnętrza jest niezależny od otoczenia zewnętrznego mamy kontrolę nad swoim życiem.

 

ENERGIA BOSKICH WZORCÓW

W momencie stworzenia Bóg wyposażył nas również w wiedzę o wszystkich boskich wzorcach.
Ta wiedza przepływa przez nas,
nigdy nie tracimy tych wzorców, tylko poprzez zagęszczanie czy niskie wibracje oraz amnezję mamy utrudniony do nich dostęp. Mamy w sobie wszystkie boskie wzorce, tylko nie zawsze mamy świadomość ich posiadania. 

Jak je rozpoznać, obudzić i zintegrować się z nimi?

Zapraszamy na webinar ENERGIA BOSKICH WZORCÓW, gdzie podzieliłam się wiedzą zdobytą na Seminarium Boskich Wzorców u Eli Starko, przefiltrowałam ją przez siebie i przedstawiłam dla Was. 

Boskie Wzorce to najczystsza energia ze źródła, idealny pierwowzór takich jakości jak np. akceptacja, bezstronność, dobrostan, łatwość, prostota, miłość, radość czy zaufanie. Każdy z wzorców możemy odpowiednio określić cechami. Wzorce te powstały wraz ze stworzeniem całego wszechświata i zostały wyposażone w element rozwoju poprzez poznawanie. 

Wzorce są źródłem informacji pierwotnego i nieskażonego obrazu rzeczywistości Boskiej. Rozwój duchowy wiąże się z odzyskiwaniem tego obrazu. Oświecenie to zrozumienie posiadanych wzorców i wzrastanie w tym zrozumieniu, że to właśnie jest Boskość. Kontakt z Bogiem bez pośredników, z rozpoznaniem na poziomie uczuć, a nie emocji. Jest to droga do bezwarunkowej miłości.

Aby zmaterializować boskość w sobie na poziomie ziemskim, możemy wykonać określoną pracę w uważności. Energie te są bardzo subtelne i brak refleksji czy samokontroli powoduje, że ich prawdziwa istota może nam umykać. Możemy się do nich odwołać podczas medytacji, łączymy się wtedy z Duszą, bo Ona jest wyposażona w pamięć wszystkich boskich elementów naszego istnienia

Takie 3 medytacje otrzymujesz w ramach Webinaru Energia Boskich Wzorców.

Zanieczyszczona programami podświadomość blokuje nam codzienny i łatwy dostęp do nieskazitelnej Duszy, dlatego wykorzystujemy stan alfa czy theta, aby skomunikować się z naszą doskonałością. Dusza jest doskonała, ponieważ wszystko, co stworzył Bóg jest doskonałe; wszystko stworzył z energii miłości, dlatego w naszym wszechświecie wszystko spaja miłość, dlatego czakra serca integruje nas z energią boskich wzorców. 

 

GDY SERCE ŁĄCZY SIĘ Z UMYSŁEM 

Serce to nie tylko pompa tłocząca życie w nasze ciało. Serce, według najnowszej wiedzy, to źródło generujące pole elektromagnetyczne oraz łącznik z polem jednolitym. Oprócz roli podtrzymywania funkcji życia, jest organem zdolnym wpływać na nasze emocje i uczucia. Nasze uczucia i emocje są kluczem do serca, ponieważ są to właśnie te energie, które wytwarzają pole elektromagnetyczne.
Są tym silniejsze, im wznioślejsze mamy uczucia. 

Serce to zmysłowy organ zrozumienia siebie i swojego miejsca na ziemi. Daje też możliwość podejmowania decyzji, wtedy idziemy  za głosem serca, które od zawsze jest symbolem miłości, jedności i akceptacji. 

Najwięcej połączeń nerwowych w naszym ciele to droga serce - mózg. Homeostaza to współpraca między nimi, wtedy mamy harmonię w ciele, duszy i umyśle.

Serce posiada swoją inteligencję, dzięki której możemy połączyć wzniosłe emocje ze świadomością miłości, współczucia, wdzięczności, radości. Tak właśnie tworzymy koherentny ( spójny ) stan w swoim ciele - stan połączenia w jedni z naszą Jaźnią. 

Aby utrzymać się w tym stanie świadomie i permanentnie, należy konsekwentnie i systematycznie praktykować. To trening czyni z Ciebie mistrza, bo duchowość to praca i jak każda wymaga konsekwencji i zaangażowania. Ciało wytwarza wtedy substancje chemiczne, które odzwierciedlają stan spokoju, jedności, pełni zadowolenia czy szczęścia. Te pozytywne uczucia powodują, że stajemy się lżejsi, wolni i pełni pozytywnej energii do tworzenia, kreacji, radości. Radości bez powodu, szczęścia bez powodu. Są to też boskie wzorce, które w nas drzemią. 

Stan koherencji powoduje, że Twoje serce bije jak bęben i wytwarza pole magnetyczne. Im silniejszy rytm, tym silniejsze tworzy pole. Serce tworzy pole magnetyczne pięć tysięcy razy silniejsze od pola magnetycznego wytwarzanego przez mózg. Fala tętna bicia Twojego serca przechodzi przez całe ciało i rozbrzmiewa w każdej komórce, tworzy pole elektromagnetyczne wokół każdej komórki. Koherentna częstotliwość to optymalny stan, w którym mamy lepszy dostęp do intuicji i wewnętrznego przewodnictwa. Możemy wtedy łatwiej wejść w stan delta, w którym tworzymy bez ograniczeń naszego logicznego umysłu. To stan pojednania się z Jaźnią - wtedy integrujemy wszystkie boskie wzorce.

Jeżeli chcesz:
 • zbadać, które Boskie Wzorce są u Ciebie aktywne, a które przyblokowane?
 • dowiedzieć się jak harmonizować w sobie Boskie Wzorce?
 • jak je odzyskać, na nowo przyswoić?
 • otrzymać 3 medytacje z integracją Boskich Wzorców?
 • zrozumieć jak Boskie Wzorce łączą się z czakrami oraz z Twoją liczbą numerologiczną?
 • dowiedzieć się jak ze wsparciem numerologii możesz harmonizować swoje Boskie Wzorce?
Uzyskaj dostęp do Webinarów TUTAJ

 

Autorka tekstu : Katarzyna Kaźmierczak www.poznajdusze.pl
Czytaj kolejny wpis:

Jak wyczytać talenty z daty urodzenia?