Sprawdź jak czerpać więcej z pracy?Masz czasami wrażenie, że Twoja praca to ciągła walka, że Twój rozwój zawodowy wymaga wielu poświęceń- energii, czasu, rodziny, znajomych, hobby. A upragniona satysfakcja zawodowa nie przychodzi. Realizacja celi, które wyznaczasz nie przynosi radości. Nawet awans czy podwyżka cieszą tylko przez chwilę. Czujesz się zagubiona. Nie wiesz co zrobić, gdzie iść. Co zrobić, aby czuć radość i satysfakcję ze swojego życia.

Bywa, że zbierasz się w sobie i podejmujesz zmiany w swoim życiu. Robisz nowe postanowienia dotyczące diety, ćwiczeń, może zachowania balansu między pracą a życiem prywatnym, czy innych obszarów. Jedziesz na jakiś wyjazd mindfullness, jogowy czy nawet idziesz do kogoś, kto pracuje z energiami. Jesteś pełna entuzjazmu, czujesz, że tym razem coś się odmieni, w Twoim życiu będzie lepiej- dokonasz zmiany, która pozwoli Ci się czuć szczęśliwą.

Przychodzi jednak chwila zmęczenia, gorszego nastroju i jak bumerang wracasz do swojego starego stylu funkcjonowania.

Czujesz się jeszcze gorzej niż zanim przystąpiłaś do zmiany- to było bez sensu- myślisz. „Ten szczęśliwy świat nie istnieje. Jest moje życie i powinnam cieszyć się z tego co mam, a nie tak marudzić”. Czy nie takie masz myśli? W rezultacie odkładasz sprawy na później. Przecież nie jest aż tak źle.

Zdarza się, że czujesz podświadomie co byś chciała robić, np. pomagać ludziom, pracować kreatywnie, być sobie szefem, dzielić się wiedzą, itd.. Jednak te pomysły w Twoim mniemaniu są niemożliwe do zrealizowania, bo… masz całą listę powodów dlaczego nie.

 

Co z tym wszystkim ma wspólnego numerologia?

Numerologia może być dla Ciebie „Piorunek z jasnego nieba”. Otrzeźwienie. Szklanką zimnej wody.

Jak?

Analiza Twoich liczb da Ci ogromną siłę, jaką jest ŚWIADOMOŚĆ. Po takiej analizie możesz czuć się niepewnie, możesz dowiedzieć się rzeczy, które nie są wygodne dla Twojej logiki i postrzegania świata. Jeżeli pozwolisz sobie na to uczucie niepewności, na to zachwianie pod Twoimi nogami, może wyłonić się z Ciebie ogromna siła i otwarcie na nowe doznania.

Dlaczego analiza numerologiczna wzbudza w nas takie uczucia?

Z Twoich liczb (daty urodzenia, imion i nazwisk) można wyczytać prawdę. To co przyniesie Ci prawdziwą satysfakcję, to co da Ci poczucie szczęścia, to w czym jesteś dobra i to co jest Twoim obszarem do pracy. Im mniej żyjesz w zgodzie ze sobą, tym bardziej te informacje mogą Tobą wstrząsnąć. Czy dlatego, że są zupełnie nowe? NIE. Te wszystkie rzeczy czujesz podskórnie, wiesz, że one są zgodne z Tobą. Jednak niska samoocena, przekonania, blokady i oczekiwania innych, które sobie narzucamy, powodują, że nie mamy odwagi posłuchać naszego wewnętrznego głosu i za nim iść.

Czy zatem powinnaś zmienić całe swoje życie po tym co dowiesz się z analizy- NIE. Twoje życie może zawierać te elementy, których potrzebujesz. Choć czasami bywa, że sama dojdziesz do wniosku, że chcesz dokonać jakiejś zmiany. To wszystko jednak zależy od Ciebie.

To co obiecuję, to że wiedza o sobie Cię wzmocni, da świadomość, dzięki której będziesz mogła podejmować bardziej trafne decyzje odnośnie swojego szczęścia.

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Numerologia partnerska