O mnie

JAK PRACUJĘ

JAK STWORZYŁAM ANALIZY NUMEROLOGICZNE

„Wykonywanie profili numerologicznych online to nowy projekt, dzięki któremu chcę dotrzeć do większej ilości osób i dać im wiedzę jak łatwiej korzystać ze swoich zasobów i osiągnąć szczęście w życiu. Chce to zrobić poprzez dzielenie się z nimi moją wiedzą numerologiczną”- tłumaczy Kaja.

 

Projekt materiałów, które wysyłamy dla Was online został stworzony przy użyciu elementów metody Design Thinking. Jest to metoda, która koncentruje się na opinii i testach z użytkownikami i na bazie tego budowany jest finalny produkt. Przy tworzeniu materiałów i strony internetowej zostało przebadane ponad 170 osób, które wyraziły swoją opinię na temat materiałów ich wartości, potencjalnej ceny oraz treści prezentowanej w ich profilach numerologicznych. Ich uwagi zostały uwzględnione w tworzeniu materiałów, które teraz możesz zamówić online. Poniżej znajdziesz wypowiedzi kilku z nich po przeczytaniu ich profilu numerologicznego.

„Super, aż się uśmiałam jak bardzo to prawdziwe.”- Kama

„Fajne spojrzenie w siebie, takie świeże. Ciekawa analiza, inna niż to, co widziałam do tej pory”- Werka

„To może się przydać w pracy nad sobą, jeżeli jest się zainteresowanym samorozwojem”- Kinga

„Wiele osób jest 4ką, ale ludzie się między sobą różnią. Tu dowiedziałam się o tych różnicach”- Gosia

„To przyda się na dłuższy okres czasu, będę wracać do tego w trudnym momencie i sprawdzać jaki mam teraz okres w życiu”- Iza

 

WIEDZA NUMEROLOGICZNA

Materiały online takie jak profil numerologiczny tworzone są w oparciu o wiedzę numerologiczną opartą na trzech systemach. Systemie greckiego matematyka Pitagorasa- najpopularniejszym w Europie, systemie kabalistycznym pochodzącym ze starodawnych żydowskich świętych ksiąg (Wedach) oraz na piramidzie numerologicznej- analizującej karmę z Twoich imion. Połączenie tych trzech systemów daje możliwość bardzo głębokiego wglądu w Twoją osobowość, przeznaczenie i pojawiające się okoliczności w Twoim życiu zarówno w przeszłości, teraźniejszości jak i przyszłości.

 

DOŚWIADCZENIE

Kaja odpowiada za tworzenie analiz online. Numerologią zajmuje się od ośmiu lat. To wtedy poszła na pierwszy 1,5 roczny kurs prywatny z numerologii pitagorejskiej. Od tego czasu wykonała już ponad 200 analiz numerologicznych spotykając się z zainteresowanymi bezpośrednio i zdalnie.

Od wprowadzenia opcji zamawiania analiz online w ciągu 4 miesięcy, Kaja wykonała ich ponad 150. Przeczytaj poniżej opinie klientów.

Między 2017 a 2020 ukończyła 6 kolejnych kursów w zakresie kolejnych dwóch systemów numerologicznych- numerologii kabalistycznej i piramidy prognostycznej oraz numerologii partnerskiej.

 

OPINIE KLIENTÓW

“Dużo napisałaś w analizie fajnych słów. I napisałaś jakieś moje minusy. Ale każdy człowiek ma wady i zalety. Trzeba po prostu to zrozumieć i pracować nad sobą, poznawać siebie. Dzięki za taką analizę. Bo to naprawdę klucz do poznania siebie, rozumienia kim Ty jesteś i po co przyszedłeś.”- Daria

“Kaja czytam trochę wyrywkowo, widzę, że miłość się nie zgadza, choć lepiej napisać, że ten temat przepracowałam. Cała reszta to prawda o mnie i dobrze mieć do tego dostęp. Z całą pewnością wydrukuję przygotowany przez Ciebie materiał i siądę nad tym, by poważnie go przeanalizować. Wziąć do serca pewne rzeczy, które są częścią życia, a trochę je dotychczas olewałam. Dziękuję Ci za Twoją pracę”- Klaudia

“Przeczytałam i bardzo się cieszę. Niby to wiem, bo jestem ezo, ale to bardzo miło przeczytać o sobie zdanie kogoś innego, bez takich roboczych naleciałości. Przypomniało mi się, że najlepsze przede mną”- Ania

O mnie

Nazywam się Kaja Bochniak. Moją misją jest pomagać kobietom lepiej poznać siebie tak, by strach zamieniły na odwagę bycia sobą i kreowania życia w zgodzie z intuicją.

Tworzę analizy numerologiczne, webinary, ebooki, darmowe treści, które inspirują kobiety do budowania wewnętrznej siły i sięgania po życie zgodne ze ścieżką ich duszy.

Zajmuję się numerologią od 2011 roku. Jest to moja ogromna pasja. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, abyś mogła lepiej zrozumieć swój potencjał, drogę życia oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Kontakt