4 tygodnie wewnętrznej transformacji dla kobiet

Poznaj siebie do głębi

Zrozum czego chcesz

I zrealizuj to!

 

 

Czego dowiem się na kursie?

 1. Czym kierujesz się w życiu - praca z archetypami?
 2. Z czego składa się Twoja osobowość - analiza numerologiczna?
 3. Na jakim jesteś poziomie świadomości - na ile korzystasz ze swojej mocy?
 4. Jak określić czego chcesz?
 5. Jak przejść przez proces zmiany?
 6. Jak zrealizować i wytrwać w tym, czego chcesz?

 

Termin 2.04.2021- 27.04.2021

Cena: 699 zł

Liczba miejsc: 10

Kurs online

Harmonogram kursu

 • Tydzień 1 - Praca z archetypami
 • Tydzień 2 - Analiza numerologiczna
 • Tydzień 3 - Poziomy Świadomości
 • Tydzień 4 - Jak zrealizować to czego chcę?

 

Co wyniosę z kursu?

 1. Zrozumiesz na bardzo głębokim poziomie kim jesteś
  Przeprowadzę Cię przez głęboki proces poznania siebie. Zrozumienia swojej osobowości, wyzwań, celów, sposobów działania i podchodzenia do świata.
 2. Zrozumiesz na ile korzystasz ze swojej mocy i żyjesz w zgodzie ze sobą.
  Pomogę Ci zrozumieć na jakim poziomie świadomości jesteś. Zatem jak ze sobą pracować, aby osiągnąć wewnętrzny balans, połączenie ze swoim wnętrzem i czerpać satysfakcję z życia.
 3. Określisz cele, które są zgodne z Twoimi prawdziwymi pragnieniami.
  Przy użyciu sprawdzonych technik i mojego wsparcia, wyznaczysz dla siebie cel, który będziesz czuła, że chcesz zrealizować.
 4. Dowiesz się jak przechodzić przez proces zmiany.
  Zapoznam Cię z 11 moimi dobrymi praktykami, które sprawdziły się wiele razy, kiedy przechodziłam przez proces często kontrowersyjnych i trudnych zmian w życiu.
 5. Zaplanujesz jak zrealizować i wytrwać w tym czego pragniesz.
  Przy użyciu sprawdzonych technik, mojej pomocy i wsparcia kart osho, rozpiszesz i zrozumiesz jak chcesz osiągnąć to co obrałaś za swój cel.

Co otrzymam w ramach kursu?

W ramach kursu zabiorę Cię w głęboką podróż po Twojej osobowości i wnętrzu. To będzie czas skupienia na Tobie, Twoich potrzebach, bolączkach i tym z czym się mierzysz. Dzięki metodom pracy i wiedzy, przez które przejdziemy razem na kursie, spotkasz się ze sobą w innym wymiarze. Poznasz swoje prawdziwe pragnienia, swoje prawdziwe oblicze- zrozumiesz jaka jesteś.

Od każdej z uczestniczek na starcie zbiorę dane potrzebne do pełnej analizy numerologicznej- według trzech systemów numerologii pitagorejskiej, kabalistycznej i karmy imion.

Każda z Was otrzyma dla siebie dwie analizy numerologiczne- Pakiet osobisty i Prognozę na 12 miesięcy wraz z możliwością zadawania pytań indywidualnych.

Interpretację Waszych liczb będą także wykorzystywała w pracy z kolejnymi etapami kursu- przy archetypach, określaniu poziomów świadomości czy wyznaczaniu celów. Dzięki temu Twój proces transformacji będzie głębszy, a ja będę mogła lepiej wesprzeć Cię w poznawaniu siebie.

W jakiej formie odbędzie się kurs?

Co tydzień w piątek będziesz otrzymywać materiały video zawierające wiedzę, która będzie służyła do Twojej pracy własnej i wykonania zadania.

Wykonane zadanie będę sprawdzać i dawać Ci wskazówki, dodatkowe interpretacje i potrzebne dla głębszych wglądów informacje.

Po tym procesie będziemy spotykać się na wspólny LIVE z grupą (tylko 10 osób). Omawiać wyniki i robić warsztat dotyczący tematu z danego tygodnia.

Każdy z tygodni to będzie wejście na kolejny poziom samoświadomości i poznania siebie.

 

 

Masz pytania o kurs?

Napisz do mnie