Jak stworzyć udany związek duchowo?Zastanawiałaś się kiedyś czy z Twoim partnerem łączy Cię pokrewieństwo dusz? Czy znacie się z poprzednich wcieleń? Jakie warunki muszą być spełnione, aby związek był udany duchowo?

 

Poszukiwania partnera

W obecnych czasach zanim się zwiążemy z kimś na dłużej, zwykle spotykamy się z innymi partnerami. Czasami mamy nawet kilkumiesięczne czy kilkuletnie związki zanim znajdziemy osobę, z którą zostaniemy na stałe czy założymy rodzinę.

 

Bywa, że jesteśmy w związku, który wydaje nam się już być docelowy – jednak po kilku latach nasze drogi się rozchodzą.

 

Co wpływa na to jakich poznajemy partnerów?

Jest kilka czynników, które mogą mieć na to wpływ:

Karma

Twoja dusza, przed wejściem w Twoje ciało umawia się z innymi duszami jakie będziecie odgrywać wobec siebie role. Między innymi umawiasz się z duszą, która wejdzie w rolę Twojego partnera w tym wcieleniu. Najczęściej rolę partnera przyjmuje dusza, z którą macie już wiele wspólnych wcieleń.

 • Może być tak, że macie wobec siebie sporo żalów, może obciążeń, pretensji – wtedy ta relacja będzie trudniejsza. Będziecie mieć tematy do przepracowania. Każde z Was będzie dawało sobie wzajemnie lekcje czy odgrywało się za zdarzenia z poprzednich wcieleń. Najczęściej można jednak wyjść z tego błędnego koła. Kluczem jest rozwój osobisty i podnoszenie swojej energetyki. W momencie kiedy podnosi się Twoja świadomość, otoczenie zaczyna na Ciebie inaczej reagować. Sytuacja w Waszym związku może się wyprostować lub Wasze drogi mogą się rozejść – bo karma między Wami została przepracowana.
 • Możesz być w związku, na który umówiłaś się z duszą partnera. Jednak Waszym celem jest np. wzajemnie się wspierać w rozwoju, czy przeżyć wspólnie jakieś doświadczenia. Wtedy ta relacja będzie dla Ciebie wspierająca lub neutralna w kontekście doświadczeń.

 

Negatywne programy i przekonania

Każda z nas nosi w sobie przekonania i programu, które nam nie służą. Negatywnym przekonaniem w kontekście relacji może być np. Uważam, że jestem zbyt emocjonalna/ zaborcza/ trudna, aby partner ze mną wytrzymał. Dużo łatwiej zdać sobie sprawę z tego jakie mamy negatywne przekonania – choć też wymaga to chęci i pracy nad sobą – niż zdać sobie sprawę z tego, jakie mamy negatywne programy w naszym umyśle.

Negatywne programu są to sposoby działania, reakcji, które mamy zakodowane w naszym umyśle. Powodują, że z niejasnych dla nas powodów wchodzimy w niewygodną dla nas rolę, reagujemy w niepożądany sposób. Skąd pochodzą te programy? Mogą mieć źródło w dzieciństwie lub pochodzić z poprzednich wcieleń/ naszego rodu.

 

Przykład negatywnego programu w kontekście związków:

Program: Boję się pokazać swoje prawdziwe uczucia partnerowi, więc kiedy tylko zaczyna się robić na poważnie – partner mówi o ślubie, dzieciach, zakupie wspólnego domu- wycofuję się.
Geneza programu: Wiele razy zostałam skrzywdzona, kiedy pokazałam swoje prawdziwe uczucia. Wytworzył się we mnie mechanizm obronny, który każe mi uciekać, wycofywać się z sytuacji, kiedy trzeba pokazać swoje prawdziwe uczucia.

Zatem jest duże prawdopodobieństwo, że podświadomie kierujesz siebie w stronę partnerów, którzy nie oczekują od Ciebie deklaracji czy okazywania swoich prawdziwych uczuć. Jednak oni prawdopodobnie też tego nie robią.

 

Ty będąc nieświadoma tego programu możesz być sfrustrowana, że nie możesz stworzyć stabilnej, pewnej relacji czy założyć rodziny z partnerem – bo ciągle trafiasz na „niepoważnych” facetów. Tymczasem Ty podświadomie ich przyciągasz.

 

Jesteś już w związku- skąd wiedzieć czy nasz związek jest udany duchowo?

Na poziomie duchowym, związek jest najczęściej udany kiedy:

 • Między duszami partnerów istnieje porozumienie i zgoda
 • Dusze partnerów znają się z poprzednich wcieleń
 • Dusze mają za sobą wspólne wcielenia, w których również się kochały nie koniecznie jako partnerzy – może w relacji dziecko – rodzic, może jako rodzeństwo, może jako przyjaciele od serca
 • Obie dusze partnerów muszą chcieć być w tym układzie – związku miłosnym – w tym życiu

Są to jednak informacje, które można sprawdzić przy użyciu różnych metod związanych z energetyką duchowością – np. hipnoza, ustawienia, czasami widać to także dzięki analizie numerologicznej.

 

Po czym poznać, że masz połączenie duchowe z partnerem?

Myślę, że oznak może być bardzo wiele i są indywidualne w zależności od partnerów. Poniżej wymienię kilka z nich:

 • Świetnie się rozumiecie – uważacie się za bratnie dusze, bo już po kilku słowach rozumiecie co partner/ka ma na myśli
 • Macie wspólne podejście do życia, wspólne wartości – nie oznacza to, że musicie mieć takie same zainteresowania, czy zgadzać się w każdym temacie. To oznacza, że w sprawach pryncypialnych takich jak podejście do rodziny, podejście do relacji międzyludzkich, podejście do zdrowia czy rozwoju osobistego – tu rozumiecie się bardzo dobrze.
 • Słyszycie swoje myśli – nie wiesz jak to się dzieje, ale mówisz coś na głos i nagle partner mówi – właśnie to przed chwilą myślałem. Albo patrzycie w swoje oczy i wiecie oboje co w tym momencie chce powiedzieć ta druga osoba.
 • Wasz dotyk jest magiczny – może powodować rozluźnienie, że odchodzi stres. Dotyk daje Ci poczucie bezpieczeństwa, nagle zaczynasz być tylko tu i teraz kiedy jesteście blisko.
 • Między Wami jest pewien magnetyzm. Coś Was do siebie ciągnie. Nawet kiedy się kłócicie, macie dosyć, jakaś niewyrażona siła ciągnie Was znowu do siebie lub powoduje, że Wasz los znowu się przeplata.

 

Jak znaleźć partnera, z którym stworzysz związek udany duchowo?

Niektórym z nas tak układa się życie, że dosyć wcześnie lub bez dużego nakładu energii spotykają kogoś z kim tworzą satysfakcjonujący związek. To jest ok. Widać taką maja karmę na to życie w kontekście związków. Ich wyzwania w życiu odnoszą się do innych obszarów niż szukanie duchowego partnera.

Jest jednak cześć z nas, które muszą włożyć więcej pracy w stworzenie takiej relacji. Jak pomóc szczęściu i zwiększyć swoje szanse na poznanie osoby, z którą stworzymy związek udany duchowo:

 • Dbaj o swoją energetykę. Dobra energetyka czyli silna aura, stabilność emocjonalna, spokój wewnętrzny, miłość do siebie, samoakceptacja. Twoją energetyką przyciągasz ludzi z podobną energią. Jeżeli Twoja energetyka jest niska – tacy tez ludzie będą się wokół Ciebie pojawiać.
 • Poznawaj siebie. Bądź uważna na swoje ciało, myśli, intuicje. Rozwijaj samoświadomość. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje potrzeby, to jaka jesteś, jakie są Twoje cele i wyzwania.

 

Jeżeli chcesz stworzyć nowy związek lub poprawić jakość relacji w obecnym związku, pracuj nad sobą. Źródłem zmiany w Twoim życiu możesz być tylko TY.

 

Jedną z dobrych metod na samopoznanie i lepsze zrozumienie siebie jest Analiza numerologiczna.

Zamawiając Pakiet osobisty:

 • Dogłębnie poznasz z jakich elementów składa się Twój charakter – jaki jest Twój potencjał.
 • Zrozumiesz co jest Twoim wyznacznikiem i celem na to życie, da Ci to świadomość jak kształtować swoje działania i na co przeznaczyć swoją energię.
 • Dowiesz się jakie wzorce otrzymałaś od swoich rodziców. Poznanie Twoich podświadomych pragnień i wzorców dotyczących związku pozwoli Ci lepiej ukształtować twoje oczekiwania w relacji i zrozumieć własne zachowania wobec partnera czy dzieci.
 • Przeczytasz czemu sprzyjają kolejne etapy w Twoim życiu- od urodzenia do końca. Każdy z nas przechodzi przez 5-6 etapów.
 • Czemu sprzyjają w Twoim życiu obecne i następne lata numerologiczne i na co kiedy warto uważać.

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Jak znaleźć cel w życiu?