eBook - Zadaj Pytanie Liczbom - Sprzedaż od 27 lipca

Już za kilka dni premiera nowego eBooka - ZADAJ PYTANIE LICZBOM!

Dzięki wiedzy z eBooka będziesz mogła SAMODZIELNIE znaleźć odpowiedź na pytania, które sobie zadajesz!
JAK DZIĘKI EBOOKOWI MOGĘ ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA?

Przy użyciu cyfr z godziny i daty, robisz opisane w ebooku proste kalkulacje, które dają Ci wynik. Analiza wyniku jest odpowiedzią na Twoje pytanie. Wszystkie wyniki są dokładnie opisane w ebooku, łącznie z odpowiedziami na 9 najczęściej przez Was zadawanych pytań.

Wytłumaczenie metody to 1 strona. Z przykładami byś lepiej zrozumiała jak to liczyć - 2 strony. Cały ebook jednak to ponad 70 stron!

Dlaczego? Bo zawarłam szeroko opisane interpretacje do każdej odpowiedzi i pytań, abyś mogła jak najprecyzyjniej odpowiedzieć SAMODZIELNIE na swoje zadane pytanie.

 

SKĄD POMYSŁ NA EBOOKA?

Dostaje od Was mnóstwo pytań w prywatnych wiadomościach. Widzę, że szukacie odpowiedzi, chcecie wiedzieć jak dobrze wybrać, zrozumieć dlaczego coś przeżywacie. Ja jestem jedna a Was wiele. Mimo chęci nie jestem w stanie odpowiedzieć każdej z Was.

Stworzyłam eBooka, żebyś mogła SAMODZIELNIE odpowiadać na swoje pytania, zawsze kiedy tego potrzebujesz. Byś znalazła pewność co zrobić, wybierała w zgodzie ze sobą, to co dla Ciebie dobre.

 

OD 27 LIPCA EBOOK DOSTĘPNY W SKLEPIE - TUTAJ

Aby ułatwić Ci pierwsze interpretacje, w eBooku zawarłam dokładne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dla każdego uzyskanego przez `Ciebie wyniku!

  • Czy to jest dla mnie dobre? Czy to dobra decyzja?
  • Po co spotkałam tą osobę?/ Po co tego doświadczam?
  • Co muszę zrobić, aby zrealizować ten cel?
  • Co mi przyniesie ta sytuacja?

To tylko część z pytań, na które znajdziesz gotowe odpowiedzi dzięki metodzie opisanej w ebooku.